Προς το περιεχόμενο

Merry xmas!


Maow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι το αποτέλεσμα της βάναυσης βαρεμάρας που με δέρνει αυτόν τον καιρό με τις καταλήψεις.

 

Γνωρίζω ότι ο ήχος είναι σκατά (είναι από το mic του laptop) όπως και η ποιότητα του video, αλλά whatever, κάτι ήθελα να ανεβάσω!

Όλα τα σχόλια δεκτά.

http://www.youtube.com/watch?v=pH3MsqTNLi8&eurl=http://www.youtube.com/my_videos_edit2?ns=1&video_id=pH3MsqTNLi8&next=%2Fmy_videos2%3Fpi%3D0%26ps%3D20iurl=http://i1.ytimg.com/vi/pH3MsqTNLi8/hqdefault.jpg

Merry Christmas!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MERRY CHRISTMAS!

 

Δεν μπορώ να ακούσω το βιντεάκι αλλά και πάλι είσαι τσίφτης, λεβέντης και καραμπουζουκλής  :D 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο Μιαου! Μ'αρέσει το όλο κονσεπτ. ;) Αλλωστε και άλλοι παίζουνε χριστουγεννιάτικα στον ελευθερο χρόνο τους...

 

 

 

Επίσης σήμερα ξεκίνησε η άδειά μου και νοιώθω θεσπέσια. Θα πίνω μπύρες κάθε μέρα. (πριν έπινα μερα παρα μερα)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Merry xmas! ;D ;D Ho-Ho-Ho

Ωραίο!

 

Tip: Οταν σολάρεις να κάνεις ότι το νοιώθεις και να μην κοιτάς το ταβάνι ή στο πλάι, γιατι δείχνεις ότι δεν περιμένεις πότε θα τελειώσει αυτό το "αδιάφορο" μέρος (!) και το μεταφέρεις στο κοινό. Ενώ δεν είναι έτσι. Το κάνουν πολλοί αυτό εν Ελλάδι. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx!

Εγώ προσωπικά εξεπλάγην από το πόσο καλά ακούγεται ο ήχος μου.. Μου φαίνεται ότι αν γράψω στο description ότι έχω κανα jcm800 κανείς δεν θα το καταλάβει ότι είναι μόνο το 15watt solid state combo μου.

Για το σόλο τα είχα λίγο χαμένα διότι δεν ήξερα ολόκληρο το κομμάτι και από μια φάση (1:11) και μετά έπιασα την πεντατονική και έπαιζα ότι μου κατέβαινε.. Για αυτό και κοίταγα το ταβάνι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα, ωραίος ρε!! ;D Το σκουφάκι όλα τα λ7, αν και θα προτιμούσα κανα-δυο αγιοβασιλίτσες, φορώντας τα βασικά (δλδ το... σκουφί) να χορεύουν από δίπλα!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά!

χαχαχαχα, ωραίος ρε!! ;D Το σκουφάκι όλα τα λ7, αν και θα προτιμούσα κανα-δυο αγιοβασιλίτσες, φορώντας τα βασικά (δλδ το... σκουφί) να χορεύουν από δίπλα!! ;D

Που είσαι εσύ ρε? Αντε περιμένω και από σένα τίποτα παρόμοιο..

Κάντε και κανένα rate κ comment στο youtube! thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου