Προς το περιεχόμενο

Αγορά κιθαρας από Αμερική;


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους.

Εχω σκοπο να αγορασω μεσω internet την συγκεκριμενη κιθαρα

 

http://www.ibanez.com/eg/guitar.aspx?m=S620EXQM

 

Το προβλημα ειναι οτι την εχω βρει σε πολλα site που παραπεμπουν σε σημεια πωλησης για παραγγελια και μονο απο Αμερικη.

Εψαξα στο thomann αλλα δεν την εχει.Αυτο που ζηταω ειναι να μου πει καποιος αν υπαρχει καποιο καταστημα απο Αμερικη που να ειναι τεσταρισμενο και απο αλλες αγορες ετσι ωστε να πανε ολα καλα με την παραγγελια.

Φοβαμαι λιγο τη δουλεια γιατι δεν εχω κανει παλι αγορα τοσο ακριβη απο Internet παρα μονο κατι ψιλα μεσω ebay.

Παντος ουτε μεσα απο το ebay την βρηκα την συγκεκριμενη κιθαρα μιας και λενε οτι μεσω του ebay και του paypal υπαρχει περισσοτερη καλυψη αν τυχει καμια στραβη.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.proguitarshop.com/product.php?ProductID=908&CategoryID=

Νομίζω ότι κάποιος από το φόρουμ είχε αγοράσει ένα custom μοντέλο ibanez από τη συγκεκριμένη ιστοσελίδα, γι αυτό κ την κράτησα.

Αν δει την ερώτηση σου αυτός που έκανε την παραγγελία θα σε κατατοπίσει. Κάνε κ μια αναζήτηση σε παλιότερα θέματα μήπως κ το πετύχεις. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια και χρονια πολλα!φιλε μου να την παρεις και καλοπαιχτη αλλα να υπολογησεις και το + 25% σε ευρω φορους πυ θα σου βαλουν στο τελλωνειο μιασ και ειναι μεγαλο το δεμα και το ποσο ,εκτος αν κανονησεις με τον αποστολεα να σου γραφει επανο οτι ειναι δωρο απο καποιον και να μη βαλει καθολου τιμη,ισως το κανει αλλα καπος δυσκολο γιατι στις ηπα θεωρητε πινηκο αδικημα αυτο και πευτει καμπανα!!αλλα who knows??

 

παντος με αυτα τα specs μπωρεις να βρεις πολλα οργανα σε αυτα τα χρημα μαζι με του τελλωνειου παντα μιλαω

 

any way καλλη τυχη  :)

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου