Προς το περιεχόμενο

BOSS GT6 Την Γνώμη σας παρακαλώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα την γνώμη σας για την υπ'όψιν πεταλιέρα ηχητικά και ποιοτικά(σε σχέση με ZOOM και VOX) καθώς και χρήσιμες συμβουλές,tips και sites σχετικά για αυτήν.......Πριν 1 ώρα εγινα κατοχός της..... :D

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..η οποία όμως θέλει ΠΟΛΥ ψάξιμο. Πολύ όμως, όπως τα περισσότερα κομμάτια του εξοπλισμού ενός κιθαρίστα.

 

Την αγόρασα πριν 2 και βάλε χρόνια και μάλιστα κάπου 2-3 μέρες πριν από ένα live που είχαμε κλείσει τότε. Ο ήχος μου σε αυτό το live ήταν η μέρα με την νύχτα με αυτόν που έχω τώρα. Πλαστικός και ψεύτικος.

Λογικό, αφού δεν πρόλαβα καν να την βάλω σε μεγάλο ενισχυτή και να δω τις δυνατότητές της.

 

Γενικά νομίζω θα μείνεις ικανοποιημένος, τα 2 αυτά χρόνια την έχω χρησιμοποιήσει για να παίξω από έντεχνο στο τότε σχήμα μου, μέχρι και death metal που παίζω τώρα...! Με έβγαλε ασπροπρόσωπο, απλά θέλει αυτό που προείπα: χρόνο και ενασχόληση.  ;)

 

Όσο για τα tips, απλά βάλε το output στην τελευταία επιλογή (phones λέγεται ή κάτι τέτοιο, θα σε γελάσω, απλά είναι η τελευταία, τέρμα δεξιά), όπου και αν την συνδέσεις κάθε φορά, αφού εκεί ακούγεται καλύτερα.

To keep you is no benefit. To destroy you, no loss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου