Προς το περιεχόμενο

Όλες οι ESP ειναι made in japan


Προτεινόμενες αναρτήσεις

....Δεν μπορω να πιστεψω οτι ο μονος (εντος αττικης) που πουλαει τις εν λογω κιθαρες ειναι αυτος @#$%%^^& στην Ακαδημιας....

 

Τα φωτα σας παρακαλω....

Κοιτα αυτος που λες ειναι φιλος μου....(βασικα απλα εχουμε καλες σχεσεις και τα λεμε που και που) και θα ηθελα να σου πω οτι ναι εχεις δικιο ειναι λιγο ακριβως αλλα αν εισαι πελατης και αν ξερεις να χειρηστεις το θεμα δεν θα δυστασει να σου κανει μια καλυτερη τιμη και να σε εξυπηρετησει :wink: .......τωρα αν δεν γουσταρεις την φατσα του ειναι αλλο θεμα....it's ok :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

....Δεν μπορω να πιστεψω οτι ο μονος (εντος αττικης) που πουλαει τις εν λογω κιθαρες ειναι αυτος @#$%%^^& στην Ακαδημιας....

 

Τα φωτα σας παρακαλω....

Κοιτα αυτος που λες ειναι φιλος μου....(βασικα απλα εχουμε καλες σχεσεις και τα λεμε που και που) και θα ηθελα να σου πω οτι ναι εχεις δικιο ειναι λιγο ακριβως αλλα αν εισαι πελατης και αν ξερεις να χειρηστεις το θεμα δεν θα δυστασει να σου κανει μια καλυτερη τιμη και να σε εξυπηρετησει :wink: .......τωρα αν δεν γουσταρεις την φατσα του ειναι αλλο θεμα....it's ok :D

 

το θεμα ειναι γιατι πρεπει καποιος να πιασει φιλικες σχεσεις(δεν αναφερομαι στην σχεση σου μαζι του :wink: ) με τιν μαγαζατορα για να τυχει μιας καλυτερης τιμης??

ψαχνοντας γενικα για fender japan, δεν φανταζεστε ποσο με εξυπηρετησαν μεσω mail.. η γιαπωνεζα "φιλη" μου πλεον Noriko :lol: , εκανε τα παντα για να με ενημερωσει. μου εστειλε φωτο απο την αποθηκη να δω την κιθαρα πως ειναι στην πραγματικοτητα, και γενικοτερα, απαντησε και μου ελυσε καθε παραξενη και παρατραβηγμενη απορια. απλα καποιοι ξερουν να πουλανε και καποιοι οχι. δεν αναφερομαι στο καταστημα της ακαδημιας.δεν το ξερω και μαλλον με τις μαρκες που φερνει δεν θα το επισκεφτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

geia sas pedia!!! ida auto to 8ema kai amesos egina melos gia to logo oti kati 8a ksere te parapano apo mena! lipon egw einai na parw hlekriki ki8ara gia na ma8w, kai genika to psaxnw to 8ema! piga tis proales se ena palikari poy poyloyse idietera hlekrikes ki8ares!mou ipe ti lefta dia8eto, ton ipa 450euro me enisxiti.kai moy protine 2 ki8ares h  h mia den 8imame ti marka itan alla moy ipe oti alli einai esp pou kanei 300 euro.mou tin ebale kanonika epekse kai kserw gw emena moy fenotane kali alla opos sas ipa den gnorizw tora 8a ma8w kai opote den kserw pote mia ki8ara einai kali h oxi... :( alla autos moy ipe pos einai poli kali ki8ara.tora gia peste moy sa auta ta lefta einai koreatikes logika h esp? kai an einai koreatiki ti simeni auto??? ti diafores exoyne?sas euxaristo poli!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas pedia!!! ida auto to 8ema kai amesos egina melos gia to logo oti kati 8a ksere te parapano apo mena! lipon egw einai na parw hlekriki ki8ara gia na ma8w, kai genika to psaxnw to 8ema! piga tis proales se ena palikari poy poyloyse idietera hlekrikes ki8ares!mou ipe ti lefta dia8eto, ton ipa 450euro me enisxiti.kai moy protine 2 ki8ares h  h mia den 8imame ti marka itan alla moy ipe oti alli einai esp pou kanei 300 euro.mou tin ebale kanonika epekse kai kserw gw emena moy fenotane kali alla opos sas ipa den gnorizw tora 8a ma8w kai opote den kserw pote mia ki8ara einai kali h oxi... :( alla autos moy ipe pos einai poli kali ki8ara.tora gia peste moy sa auta ta lefta einai koreatikes logika h esp? kai an einai koreatiki ti simeni auto??? ti diafores exoyne?sas euxaristo poli!!! ;)

ρε φιλε το τελευταιο μηνυμα πριν το δικο σου ειναι 5 ετων!!!

Γραφε ελληνικα και χωριζε καμια προταση! Το διαβασα 3 φορες μεχρι να το καταλαβω!

Το μυστικο με την πρωτη αγορα ειναι να την κανεις με ενα φιλο που το κατεχει το θεμα ή με δασκαλο ή καποιον γνωστο σου! ;) esp με 300e δεν υπαρχει ουτε σπασμενη!

ltd θα ηταν που ειναι θυγατρικη της esp!

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα!!! ναι το ειδα τελεφτεα στηγμη! τι το κραταν το θεμα ακομα δεν καταλαβενω!!!οκ φιλος και μενα ετσι μου ειπαν να κανω σε ευχαριστω!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα!!! ναι το ειδα τελεφτεα στηγμη! τι το κραταν το θεμα ακομα δεν καταλαβενω!!!οκ φιλος και μενα ετσι μου ειπαν να κανω σε ευχαριστω!!! ;)

8)

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βλακεια ερωτηση θα κανω ...

η esp ειναι γιαπωνεζικη εταιρια σαν την ibanez ας πουμε ? η κατι σαν την b.c.rich που ειναι αμερικανικη μεν αλλα δεν βγαζει πλεον mass production αμερικανικα μοντελα παραμονο handcrafted απο το custom shop στην αμερικη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου