Προς το περιεχόμενο

Line 6 Pod X3 Live


BARoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επαιξα..μια - δυο φορές..Μετα δεν ειχα χρονο αλλα φαινόταν ενδιαφέρον.. :P

 

Και εγώ τα ίδια! ;)

Βασικά νομίζω πως έγραφες στο φορυμ με το ίδιο ψευδώνυμο και από εκεί σε θυμάμαι. ;)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

εχω ψηθει και γω παιδια για το x3 pro και ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις...

1) ισχυει οτι μπορεις να παιξεις 2 κιθαρες ταυτοχρονα? δηλαδη θα μπορω να παιζω με το γκρουπ ολες τις κιθαρες απο κει? αν εχω και ενα midi contr ποιος ελενχει ποιον?

 

2) μπορω να το χρησιμοποιησω σαν εφφεδιερα μονο χωρις να χασω τον τονο μου? (στη λουπα της κεφαλης)

 

3) η ποιοτητα ΤΩΝ εφφε με αριστα το g-force ποσο παιρνει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον μπορω να εχω απαντηση για το δευτερο ερωτημα? ειναι το κυριοτερο [που με απασχολει για την  αγορα του μηχανηματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σιγουρα για το 2.Απεργοποιεις καμπινες και preamps.Για τέτοια λυση πάντως πάρε μια m13 η ένα nova system ανάλογα με τις ανάγκες σου.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους κατοχους της συγκεκριμενης πεταλιερας...ρε παιδια, το Amp/Line pad switch οταν του αλλαζετε θεση εχει καμια σημαντικη διαφορα σε εσας οσον αφορα τον ηχο; Γιατι σε 'μενα το μονο που αλλαζει ειναι η ενταση σε ενα απο τα 2 (αυτη τη στιγμη δεν θυμαμαι ακριβως ποιο απο τα 2 ειναι).

 

 

***Μπορει να ειναι παλιο το θεμα αλλα δεν ανοιξα καινουργιο γιατι δε νομιζω πως υπηρχε λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αρχισα να το ψηλοσκεφτομαι για την x3 live, και ηθελα να ρωτησω αν ο ηχος ειναι ρεαλιστικος ή τελειως ψηφιακουρα ???..για high gain καταστασεις και κυριως για λαιβ...σορρυ που ξεφευγω απ αυτα που λεγατε.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου