Προς το περιεχόμενο

Συμμετέχω κι εγώ στο "ανέβασμα"


johnny69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

 

Θα ήθελα κι εγώ να συμμετάσχω στο ανέβασμα μουσικής στο site. Πρόκειται για ένα τελευταίο μου κομμάτι με κωδικό όνομα "Johnny took his gun". Αρκετά απλοίκό κομμάτι, όμως ήθελα να ακούσω κριτικές από τους φίλους. Η Ηχογράφηση έγινε κατ'ευθείαν με μια fender στην κάρτα ήχου saffire του PC και με μόνη "ηλεκτρονική υποστήριξη" τα drums EZ drummer.

 

Μην λυπάστε και βαράτε!

Πολλούς χαιρετισμούς 

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κομματάκι! Όμορφες μελωδίες και ωραία ατμόσφαιρα! Αν θες, πρόσεξε λίγο τις φράσεις που χρησιμοποιείς, γιατι επαναλαμβάνονται αρκετα. Επίσης, θα μπορούσες στα σολιστικά σημεια να μην καταλήγεις μόνο στην τονική στις αλλαγές συγχορδιών.

Ωράια προσπάθεια πάντως!  ;)

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ St4rg4z3r για την κριτική σου, η οποία είναι βάσιμη. Δεν είμαι ο καταπληκτικός κιθαρίστας, μια και είμαι αυτοδίδακτος, ούτε και ο master στην μίξη, μια και το επάγγελμά μου δεν έχει καμιά σχέση με μουσική. Απλώς προσπαθώ να κάνω κάποιες ωραίες συνθεσούλες, οι οποίες να ακούγονται

Με μουσικούς χαιρετισμούς ...

Johnny69

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου