Προς το περιεχόμενο

Blues δισκογραφία


BARoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μπορείς να αγοράσεις ...μια άσπρη!!!! το ίδιο καλά θα παίζει!

 

αμα παρω μια ασπρη, θα μου την "ζωγραφησεις" ετσι ωστε να μοιαζει με stratocaster?...  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αμα παρω μια ασπρη, θα μου την "ζωγραφησεις" ετσι ωστε να μοιαζει με stratocaster?...  ;D

Μα καλά τι τις πέρασες τις Gibson? Παιχνίδια? Οι Gibson είναι "επιπλάρες", δεν τις πειράζουμε, απλά θαυμάζουμε τα λούστρα τους!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καιρο εχω να ακούσω τέτοια μπλουζια.Πάρτε δώρο απ τον θεο ρε κ αφηστε μας με τον κλάφτον και τον σφύρατον ναούμε.(στο φιλικό αλλα το παραχέζετε :P )

 

http://www.box.net/shared/b4epcg0p7s

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καιρο εχω να ακούσω τέτοια μπλουζια.Πάρτε δώρο απ τον θεο ρε κ αφηστε μας με τον κλάφτον και τον σφύρατον ναούμε.(στο φιλικό αλλα το παραχέζεται :P )

 

http://www.box.net/shared/b4epcg0p7s

 

Προσπάθησες να αρθρώσεις κάτι με τα παραπάνω και δεν το κατάλαβα;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(στο φιλικό αλλα το παραχέζεται...

παραχέζεται...Το χέζετε με έψιλον νέος....άντε κάνε κανένα μάθημα blues...και ξαναέλα

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδιορθώθη το μαργαριτάρι.Τι λεει η επισκεψη στη λάρισα μιστερ?Θα το κουρδίσουμε το οργάνι?

 

Κωστα όντιε λιγο που το διαβαζω το θεμα με τον κλάφτον το κουράζετε κ οι 2 μεριες.Σαφως κ ο ανθρωπας δεν βγήκε οπως η καυλομοίρα, όπως και αναφέρθηκε παρόμοια δήλωση, αλλα στην μπλουζ νομίζω ειναι απο τους οχι τελευταίους που θα ασχοληθει κάποιος ο οποίος ενδιαφέρεται για την "μπλουζ" αλλα σιγουρα θα ειναι μεταγενέστερη μελέτη του.Μιλώντας υποκειμενικα εννοείται.Θα πρεπε να δινετε βάρος σε άλλους μπλουζιάρηδες κ πιο κοντα στη μπλούζ παιχτες.Δεν ξερω κ πολλά απο τη μπλούζ που συζητάτε και δεν προτείνω κάτι αλλα εγραψα γιατι μαρεσε το κομμάτι που ανεβασα κ που το θεωρώ πιο κοντά σε μπλούζ ήχο απ οτι ο γκαριμούρης κ ο κλάφτος.

 

Φιλικα πάντα και προπάντων υποκειμενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδιορθώθη το μαργαριτάρι.Τι λεει η επισκεψη στη λάρισα μιστερ?Θα το κουρδίσουμε το οργάνι?

Ψάχνω μια ευκαιρία να ανέβω (σου έχω και 2 dvd να ξεστραβωθείς και έχω πεί να σου φέρω και την Tele να κάνουμε πλάκα)...αλλα παλιόκαιρος!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μέρα που σε γνώρισα? Τερζής ναούμε κτλ....

 

Μη μου φερεις τπτ τζεφ μπέκ γκαζόν τουμπεκι αστραπόγιανο γιατι θα σε τα φερω κολάρο :P

 

Συγκεκριμένα πραματα καθαρά,πάλια,οριτζινάλε,μπλουζέ, τζαζέ.Τετοια οσα θες φέρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατατατα.Ουτε τον εναν γουσταρω ουτε τον αλλο για διαφορετικούς λόγους.Εννοείται οτι εχουν εξαιρέσεις αγαπητές σε όλους εκει δε λεω όχι όπως και σε καποια δισκάκια που πλησιαζουν στο γουστο μου αλλα τα υπολοιπα δεν τα παλεύω η αλήθεια ειναι.

 

Φκαριστώ θειο για το ξεστράβωμα, κάποτε θα καταλάβεις οτι μεγαλώνεις με λάθος πρότυπα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου