Προς το περιεχόμενο

patches for TONELAB SE


fuZZed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

επαναφερω το θεμα για να ευχαριστησω για τα patches..

επισης να σημειωσω οτι ειναι διαφορετικα αρχεια για se και για le. εγω παντως εχω se και αυτα εδω δουλευουν.

μια συντομη περιγραφη ειναι οτι κατεβαζουμε το προγραμμα, αντιστοιχα για mac ή pc, το εγκαθιστουμε, συνδεουμε με 2 midi καλωδια ή ενα midi interface που μας βγαζει σε usb (50 περιπου ευρω απο Ελλαδα, 20 απο αγγλια - γερμανια(!!)), ρυθμιζουμε το midi port  ωστε να βλεπει την tonelab κι αρχιζουμε..στο mac που ειμαι εγω κανω import το καθε patch στην αντιστοιχη θεση (bank - επιλογη) και παιζει αμεσως..οτι ρυθμισεις θελω μετα τις κανω στο κομπιουτερ ή  στην πεταλιερα και απο το ενα παει στο αλλο αφου επικοινωνουν. οδηγιες υπαρχουν βεβαιως και στο site που προανεφερε ο συνφορουμιτης παραπανω. τα patches ομως δεν υπαρχουν πια, γι'αυτο ας ευχαριστησω αλλη μια φορα.

long live se!!

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Κάποιο καλό παιδάκι είχε στείλει Patches (Hi gain) για SE και τα έχασα.... Υπάρχουν ξανα?

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου