Προς το περιεχόμενο

Grunge - Prog Metal - Hard Rock guit.


melodos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνώ για κιθάρα που να καλύπτει το εύρος ήχων πού αναφέρεται καί στόν τίτλο. Ο ήχος θέλω να έχει άπειρο όγκο για metal riffs , αλλά να μπορώ να παίζω και riffakia foo fighters. Μέχρι τώρα είμαι μεταξύ les paul καί prs. Any suggestions?

 

thx  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου'λεγα με τα λεφτά που θα δώσεις για τη Les Paul/PRS να πάρεις έναν ενισχυτή που μπορεί να βγάλει τον ήχο/ήχους που θες. Με μια μέτρια κιθάρα κι έναν καλό ενισχυτή ήχο θα βγάλεις, με μια άψογη κιθάρα και crappy ενισχυτή όσο και να το παλεύεις... δεεεεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου'λεγα με τα λεφτά που θα δώσεις για τη Les Paul/PRS να πάρεις έναν ενισχυτή που μπορεί να βγάλει τον ήχο/ήχους που θες. Με μια μέτρια κιθάρα κι έναν καλό ενισχυτή ήχο θα βγάλεις, με μια άψογη κιθάρα και crappy ενισχυτή όσο και να το παλεύεις... δεεεεν!

 

all i got is a pod xt (bean) ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.εχεις ενισχυτη?

2.εχεις fx - pedals??

3. εχεις ηδη κιθαρα που δεν σε καλυπτει για αυτα τα στυλ?

4.δεν εχεις τιποτα απο τα παραπανω?

5.ποσα λεφτα διαθετεις για κιθαρα κλπ?

 

help us to help u

8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη η επιλογη της esp γι'αυτο που θες και σηγουρα θα σε καληψει αλλα και πολλα τα ευρω!εκτος αν πας σε καμια αξιοπρεπεη ltd που ειναι εργοστασιακες της ιδιας εταιριας και αυτες που κονευουν το 1000αρικο ειναι πολυ-πολυ προσεγμενες κιθαρητσες.

 

απο'κει και περα σηγουρα και ο εξωπλισμος παιζει ρολο αλλα δοκημαζωντας θα κατασταλαξεις πιστευω σε αυτο που θες να ακους απο ενυσχητες-πεταλια κτλ γιαυτο βγες γρηγορα στη γυρα και ψαξ'την  ;)

 

εχεις π.μ

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου