Προς το περιεχόμενο

Vote me plzz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

HELLOOO.....Με λενε Δημητρη Γκουντωνα και ειμαι 18.5..παιζω κι8αρα 5 χρονια και κατι ψιλα....

 

αποφασισα και εγω λοιπον να παρω μερος στον διαγωνισμο....λοιπον δεν εστειλα ακριβως τραγουδι.....τζαμαρα με καποια backing tracks που ειχα και εκανα ενα video apo ekei...ειναι αρκετα προχειρο και δεν εχει καλη αναλυση...σορρυ...αμα περασω στην επομενη φαση 8α φτιαξω ενα δικο μου κομματι με καλη αναλυση....

 

οποιος δεν βαριετε μπορει να δει και να με ψηφισει στο http://www.guitaridol.tv

 

εγω βρισκομαι στην 3 σελιδα(view entries) στην μεση.....dimitris gkountonas-dont listen to my jam...

 

ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ACCOUNT.....

 

Ξερω οτι δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να το κανει αλλα 8α το εκτιμουσα πaρα πολυ αν καποιος με ψηφισει.....το μονο πραγμα που 8ΕΛΩ να κανω στην ζωη μου ειναι να παιζω κι8αρα.....

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιξιμο σου στην αρχη θυμιζει πολυ τον εικονιζομενο στο avatar σου ..καλο ειναι αυτο!!

 

σε ψηφισα φιλε μου.. καλη επιτυχια!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιξιμο σου στην αρχη θυμιζει πολυ τον εικονιζομενο στο avatar σου ..καλο ειναι αυτο!!

 

σε ψηφισα φιλε μου.. καλη επιτυχια!!

 

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου!!!με τιμαει παρα πολυ αυτο που λες!!!.....ο εικονιζομενος ειναι ο αγαπημενος μου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες αυτοδιδακτος εννοοεις εκ του μηδενος? παιζεις πολυ καλα για αυτοδιδακτος..(ετσι μου φαινεται εμενα τουλαχιστον) αν κρινω απο το γεγονος οτι παρουσιασες πολλα ειδη μουσικης..

 

 

πολυ καλα ευγε απο μενα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες αυτοδιδακτος εννοοεις εκ του μηδενος? παιζεις πολυ καλα για αυτοδιδακτος..(ετσι μου φαινεται εμενα τουλαχιστον) αν κρινω απο το γεγονος οτι παρουσιασες πολλα ειδη μουσικης..

 

 

πολυ καλα ευγε απο μενα!!

ειμαι αυτοδιδακτος εκτου ----νος....χαχα....ευχαριστω πολυ.....μελεταω αρκετα και δεν ειμαι κολημενος με ενα style...μου αρεσουν ΟΛΑΑ...ειχα και αλλα πραγματα να παρουσιασω αλλα δεν η8ελα το video να 3επερνα τα 3 λεπτα....αμα περασω στην επομενη φαση 8α βαλω και αλλα διαφορα(ασχολουμε με 8 finger tapping σε φαση stanley jordan)... ;D ;D....αλλα δυστυχως εχω πολυ πολυ πολυ δρομο ακομα για να φτασω στο επιπεδο που 8ελω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
† In the event that one or more cannot attend, the next in line contestants shall be invited so that the ratio between public votes and judges remains consistent.

 

This is to ensure that as fair a balance as is possible between Internet ‘popularity’ and artistic excellence is achieved. In any online competition the presence of spam voting and disposable email addresses can give a false impression of the popularity of some contestants, and in some cases this can be highly evident.

 

Εντύπωση μου κάνει που ζητάς να σε ψηφίσουν εδώ και όπου αλλού βρείς προφανώς, ενώ οι διοργανωτές αναφέρουν τα παραπάνω. Τέλος πάντων περισσότερο μαρκετινγκ τρικ για προσέλευση επισκεπτών στο άγνωστο σάιτ τους φαίνεται, (τα στατιστικά τους το λένε) παρά σοβαρός διαγωνισμός. Ούτε τα βραβεία δεν έχουν επικυρώσει. Μια Mayones έχουν να δώσουν σε κάποιον και υπόσχονται ότι θα δώσουν κάποια δώρα από PRS & Marshall που δεν ξέρουν τι... και άσε που αλλάζουν τους κανονισμούς στη διάρκεια του διαγωνισμού όπως διαβάζω. Καλή τύχη φίλε μου!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εντύπωση μου κάνει που ζητάς να σε ψηφίσουν εδώ και όπου αλλού βρείς προφανώς, ενώ οι διοργανωτές αναφέρουν τα παραπάνω. Τέλος πάντων περισσότερο μαρκετινγκ τρικ για προσέλευση επισκεπτών στο άγνωστο σάιτ τους φαίνεται, (τα στατιστικά τους το λένε) παρά σοβαρός διαγωνισμός. Ούτε τα βραβεία δεν έχουν επικυρώσει. Μια Mayones έχουν να δώσουν σε κάποιον και υπόσχονται ότι θα δώσουν κάποια δώρα από PRS & Marshall που δεν ξέρουν τι... και άσε που αλλάζουν τους κανονισμούς στη διάρκεια του διαγωνισμού όπως διαβάζω. Καλή τύχη φίλε μου!

 

διαβασα και εγω τους κανονες εννοειται πρωτα....δεν υπαρχει προβλημα με το να σε ψηφιζει ο κοσμος...απαγορευετε να κανω 2 προφιλ με τον ιδιο υπολογιστη...ελεγχουν το id του pc οποτε δεν μπορεις να ψηφισεις απο το ιδιο...εστειλα μνμ στους υπευ8υνους και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα ομως να σε ψηφιζουν αλλοι....

 

ευχαριστω για το ενδιαφερων :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου jimara.Σε ψηφησα και εγω γιατι και εμενα το ονειρο μου ειναι να φτασω ψηλα (γενικα) σαν μουσικος  ;)

stay metal and dreams come true...Καλη επιτυχεια κ απο εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου