Προς το περιεχόμενο

Point to point amps. Το Χρυσό Δισκοπότηρο;


Spartan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτα, bloody_sunday. Το ολο thread ειναι Off-topic... Συγκρινουμε 3 ενισχητες & μια overpriced "θερμάστρα με ασημί πρόσοψη" (αυτο ηταν πολυ, πολυ καλο...) που δεν εχουν συμβατότητα τιμης - ποιοτητας μεταξύ τους... Οποτε το καλυτερο που εχει να κανει κανεις, ειναι να γινει cow-boy με την κιθαρα του, να παει στον κ.κ. Κουρμπη, στον κ.κ. Λογοθετη, στην Ομικρον Α.Ε., σε οποιο συνεργατη του κ.κ. Στολλα για την overpriced "θερμάστρα με ασημί πρόσοψη" και να βγαλει τα συμπερασματα του. Για 4 σελιδες προσπαθω να γραψω για εναλλακτικες & καλυτερες ( για μενα που τα εχω τα "γκαφρα") προτασεις, αλλα αν ειναι οι αλλοι κουφοι δεν θα κατσω να σκασω... Εξαλλου εκτως των Bad Cat Amps & των Heritage amps ολοι P2P amps που ανεφερα δεν εχουν Εισαγωγη στην Ελλαδα, και εγω δεν εχω ποσοστο να παρω... Αυτα τα ολιγα... Spartan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα αν ειναι οι αλλοι κουφοι δεν θα κατσω να σκασω...

Και όμως αυτό φαίνεται πως κάνεις καθώς αναφέρεις συνέχεια τα ίδια και τα ίδια. ΟΚ δε θα πάρουμε Boogie από τον Στολλά (ή οτιδήποτε φέρνει ο Στολλάς) και θα πάρουμε από το playback και τον Thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπαρταν συμφωνω με καποια που γραφεις οσον αφορα τροπους κατασκευης αλλα και προιοντα, αλλα λογω δικων μου συμπερασματων...

 

Αν περιμενα από τα λεγομενα σου όμως, θα ειχα κλεισει το mozilla από τη δευτερη σελιδα.

 

Kοινως, ξερω τι θες να πεις (εγω όμως) αν και το ανακαλυψες με τουλαχιστον τριακονταετη καθυστερηση, αλλα ο τροπος που γραφεις είναι λιγο αουα…

 

Διαφωνω ομως με μια γενικευμενη εικονα που εχεις για τους boutique-αδες, καθως υπαρχουν και κατι απιθανοι τυποι στυλ Victoria, που σου ζητανε 2000ευρω για ενα απλο reverb unit το οποιο πιστεψε με και ευκολο ειναι κατασκευαστικα και πασχει απο ποιοτητα υλικων.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο είναι πραγματικό ;;;;;;;;;;

 

Είναι απίθανο. Κορυφαίο !!

 

Α και για να μην ξεχνιόμαστε βέβαια, turret board & P2P (μην εξάπτεσαι Eye, point to point εννοώ) RULEZ αν δεν παινέψεις το σπίτι σου.........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο είναι πραγματικό ;;;;;;;;;;

 

Είναι απίθανο. Κορυφαίο !!

 

Α και για να μην ξεχνιόμαστε βέβαια, turret board & P2P (μην εξάπτεσαι Eye, point to point εννοώ) RULEZ αν δεν παινέψεις το σπίτι σου.........

 

Απο το φορουμ εδώ το είχα πρωτοδεί κ εγώ,νομίζω ναι,είναι πραγματικό  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανοίξω τον VHT μου,να το κοιτάξω.

Δεν το κόβω να είναι αληθινό.

 

Μη βγάλεις τα μάτια σου ψάχνοντας,το pcb του deliverance είναι.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου