Προς το περιεχόμενο

gibson '57 classic set vs 490 modern classic pickup sets.. μια βοηθεια?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη σας μερα κυριοι θα ηθελα τα φωτα σας για τα 2 αυτα σετ (η διαφορα στην τιμη τους ως σετ φτανει και τα 75$).εχω ακουσει μονο πολυ καλα λογια αλλα οχι τους ιδιους στα αυτια μου οποτε οσοι γνωριζωνες ας βοηθησουν αν και υποπτευομαι οτι απλα το 2ο σετ ειναι λιγο πιο γκαζατο 

 

αυτο που θα ηθελα να παρω ηχητικα -ποιοτηκα ειναι απο classic '70s rock+blues ε και οταν με πιανουν τα διαολια μου πολυ-πολυ να παω ως τους G.N.R.

 

αν εχει συμασια λεω οτι θα ακουγονται μεσα απο εναν laney vc-15 110 (πολυ ευχαριστημενος) και απο efffects απλα πραματα ενα BD-2 moded για πιο clear sound και ενα DS-2

 

δυστηχος θα ειμαι επαρχεια το σ.κ. και δεν ξερω αν θα εχω επαφη με το site οποτε συνχορεστεμε για την απουσια μου ελπιζω να εγηνα σαφεις

ευχαριστω

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφτόπικ

 

Γκρουβάρεις πολύ φάνκι με τα ελληνικά.

 

γνωριζωνες

συμασια

δυστηχος

επαρχεια

συνχορεστεμε  εγηνα σαφεις

 

Τα τελευταία εχουν πολύ ψυχή κ πολύ γυαλισμένο μανΉκη πάνω.

 

οφτοπικ τέλος

 

Δυστυχώς δεν εχω ιδέα αλλα μου φτιαξες το κέφι λιγο φίλε.Καλες επιλογές κ αγορά πάντως να χεις απο μένα.Κ καλα παιξίματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 57 ειναι γουαου για 70ιλες.

 

Φιλε υπαρχει μεγαλο προβλημα. Προσπαθω να καταλαβω ακομα αν φταιτε εσεις ή η γενια μου που δεν σας μαθαινει τιποτα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου