Προς το περιεχόμενο

Πειραματισμός και έκφραση με τσεκούρι.


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α...

 

Oχι δεν το βρισκω αρκετα fluxus ;D.Με την ιδια λογικη το αλλο κοινο ειναι οτι υπαρχει κοσμος και αντικειμενα :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 199
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ δεν νομίζω ότι αυτό είναι τέχνη. Η τέχνη έρχεται από τον δρόμο, και όχι από κακομαθημένα πλουσιόπαιδα που σπάνε τσέλο(ς) για πλάκα.

Καλύτερα να έσπαγε το κεφάλι του, αυτό ίσως και να ήταν τέχνη.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα πραγματα ειναι σαχλαμαρες για θεωρητικους τυπους με γυαλια, μουστακια και λυμενο το βιοποριστικο τους.

Ναι, για κατι τετοια γουσταρω το νοιζ!

 

Αλητεια και ρατσισμος, γιατι οταν ενας ΡΟΚ καλλιτεχνης σπαει το οργανο του επι σκηνης δεν το κομματιαζει για να μοιρασει τα κομματια στο κοινο? Μηπως τελικα το ΡΟΚ ειναι ελιτιστικη μουσικη? Μηπως η αληθεια βρισκεται στην avant garde?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς ο τύπος με το "show" προσπαθεί να μπαλώσει τις τρύπες της καλλιτεχνικής του έκφρασης.

Άντε και στην επόμενη περφόρμανς (εντελώς ΓΚΕΗ έκφραση) να φέρει γυμνούς χορευτές να γουστάρει το κοινό.

 

Μηπως η αληθεια βρισκεται στην avant garde?

 

Αλλού βρίσκεται η αλήθεια, μην τα ξαναλέμε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν αυτός ο άνθρωπος κάνοντας το όργανό του σκόνη και μοιράζοντάς το στο κοινό νοιώθει πραγματικά ότι κάνει κάτι... ότι κάνει τέχνη... ότι κάτι προσφέρει... ότι τον λυτρώνει... ότι τον ισορροπεί... ότι κάτι δημιουργεί... οτιδήποτε, τότε με γεια του με χαρά του και τυχερός είναι που το σκέφτηκε και που μπορεί να το κάνει

 

Εγώ θα ένοιωθα μ@λ@κ@$ και αν απλώς ήμουν ένας από τους ακροατές που θα έφευγα με το βαζάκι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αυτο που καταλαβα απτον κυριο ειναι ενα: κλαην μαην ον δε λαην.

δν μειωνω ουτε γνωσεις ουτε δισκογραφιες ουτε τπτ,απλα το να ανεβω στην σκηνη

ναι παιξω το εργο μ και μετα να σπασω το τσελο μ,να το βαλω στο μπλεντερ(cello smoothies)

μου φαινετε κουλο.δν υπαρχει λογος οπως το βλεπω εγω,αντιθετως καταστρεφει ενα τσελο

μεγαλης αξιας και το οποιο θα αντικατασταθει με αθρακονηματινο?ποιος ο λογος?αν τα ανθρακοτηματινα

ειχαν καλυτερο ηχο θα ειχαν γινει αρκετα γνωστα γτ αποσο ξερω κατασκευαζονται πιο ευκολα...

τι να πω,μπορει να υπαρχουν ατομα π να καταλαβαινουν ή να νομιζουν οτι καταλαβαινουν αυτη του την κινηση.

επισης,λιγο ψιλοακυρη η αναφορα στα jackass βιντεο,δεν νομιζετε? ;D

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου