Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω αν σας το ειπα..καταπληκτικα παιξιματα ! καποια δε, ειναι για σεμιναριο! τεχνικες απιστευτες, μουσικοτητα, πρωτοτυπια κ ηχάρες!

 

δεν μπορω να ξεχωρισω με σιγουρια κανεναν τωρα γιατι εχω χασει τη μπαλα, παντως :

-ευχαριστη εκπληξη απο bluezlick  & mehiko (πολυ βελτιωση,μπραβο!) , lambrosgg , κλασσικα οι "pro" playloud, longshadow, οι 2 greqq, kotsadoros, panagiotis, κλπ σκισανε, πολυ μου αρεσε ο blackstrat ... η μπασουκλα του κωστα ηταν φονικη, τιγκα στα γκειν στα εφε κ στις μπανανες σε αντιθεση με του Χμινορ που κρατησε ενα επιπεδο!

 

σορυ που ξεχναω καποιους, βασικα ολα ηταν πολυ καλα και κολλαγαν πολυ ωραια μεταξυ τους. αντε και στο επομενο ... για το οποιο θα προτεινα τα αποκαλυπτηρια να γινουν με μικρη χρονικη διαφορα, να προλαβαινουμε να τα ακουμε !

 

(hiwatt kalo gia metal?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας γκρινιαξω και λίγο... Είμαι εκτός χρόνου ρε γμτ. Ξανάκουσα αυτό π έστειλα του playloud και ήταν σαφώς καλύτερο και πιο μετρημένο απο το αποτέλεσμα.

 

Μάλλον βιαζόσουνα στο 2ο κλιπ αφεντικό και μας πέταξες κ μένα και τον mscmkr  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 + 3 = 25 ειμαστε βρεεεεεεεεε!!! :D :D :D

 

Απ οτι βλεπω με τα πολλα γκαζια ξεχασες την προσθεση  :P :P :P

 

Ειμαι και γερος ανθρωπος, στην εποχη μου μετραγαμε με το αριθμητηριο :)

 

Λαμπρο δε νομιζω, αφ ενος το 2ο κλιπ ειναι μαλλον και το καλλιτερο και αφετερου στο τελειωμα πεφτεις καρφι.

 

Για το delay σορυ, δεν κρατηθηκα  ;D  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι και γερος ανθρωπος, στην εποχη μου μετραγαμε με το αριθμητηριο :)

 

;D ;D ;D

 

 

-ευχαριστη εκπληξη απο bluezlick  & mehiko (πολυ βελτιωση,μπραβο!)

 

Thanks man!

;)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι και γερος ανθρωπος, στην εποχη μου μετραγαμε με το αριθμητηριο :)

 

Λαμπρο δε νομιζω, αφ ενος το 2ο κλιπ ειναι μαλλον και το καλλιτερο και αφετερου στο τελειωμα πεφτεις καρφι.

 

Για το delay σορυ, δεν κρατηθηκα   ;D  ;D

 

Αυτό ειναι το θέμα... Στο παιξιμό μου δεν πέφτω καρφί στο τέλος ενώ εσύ το έβαλες ορόσημο! Χεχεχε

 

Καλά του κανες με το delay ομόρφηνε  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ειναι το θέμα... Στο παιξιμό μου δεν πέφτω καρφί στο τέλος ενώ εσύ το έβαλες ορόσημο! Χεχεχε

 

αφου το ανεφερες, μου φανηκες λιγο 'κουνημενος' (για το σολο μιλαω  ;D) ... και εγω δεν ειχα πεσει καλα στο τελος (παρασυρθηκα) αλλα γι αυτο υπαρχουν οι υπολογιστες! μαζεψε το κι εσυ πριν το στειλεις!

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ειναι το θέμα... Στο παιξιμό μου δεν πέφτω καρφί στο τέλος ενώ εσύ το έβαλες ορόσημο! Χεχεχε

 

Καλά του κανες με το delay ομόρφηνε  ;)

 

Θεος, σορυ, θα πρεπει να μαθω πως γινεται αυτο.

 

Μαγκες απλα να ελπισω οτι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ περασαμε ΠΟΛΥ ομορφα.

 

Πστ εδω που τα λεμε 25 γκαζοφονιαδες δεν κουμανταρονται και (πολυ) ευκολα :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοτώνουν τα κλιπάκια!! Μπράβο σε όλους! Οπως προείπαν και άλλοι, έχουμε πολλά διαφορετικά παιξίματα, αλλά έδεσαν πολύ ωραία μεταξύ τους. Να ξεχωρίσω κάποιο κλιπ?? Μπααα, δύσκολο... Και πάλι συγχαρητήρια! ;)

 

Ενα έχω να πω, πρέπει να ξεστραβωθώ να μάθω να ηχογραφώ στο πισι γιατί είμαι τελείως κανιμόθριος και χάνω τα καλα τα γλέντια... :-[

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεος, σορυ, θα πρεπει να μαθω πως γινεται αυτο.

 

Μαγκες απλα να ελπισω οτι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ περασαμε ΠΟΛΥ ομορφα.

 

Πστ εδω που τα λεμε 25 γκαζοφονιαδες δεν κουμανταρονται και (πολυ) ευκολα :)

 

Απλώς να συγχρόνιζες το backin track και ας πέσει όπου να ναι. Γι αυτό τα πάναρα και τελείως αντίθετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου