Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χωρας φιλε μου, ελευθερα μερη μεχρι στιγμης 1,2,5,6. Μιλαω για το 4ο κλιπ. Και μια 6 για το 3ο.

Εχουνε πει βεβαια παιδια οτι θα στειλουνε, αλλα ακομα δεν εχω λαβει.

Οι μονες "κρατημενες" θεσεις που εχω ειναι αυτη του mscmkr και του plusyear που μου ειπαν τα παιδια ως αυριο οτι θα στειλουν

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για το double post αλλα δεν μπορω να κανω τροποποιηση.

 

Η θεση 6 για το 3ο κλιπ καλυφθηκε απο τον kramer8.

 

Oι 1,2,5,6 για το 4ο κλιπ παραμενουν

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μαγκες,

 

τα 3 κλιπ εχουν συμπληρωθει. Με την προσθηκη και του plusyear αυριο ειναι ΟΛΑ ετοιμα. Παρακατω οι συνθεσεις των ομαδων

 

                1ο                                2ο                                    3ο

1.          gregg                            makispoll                            dimgall

2.          X-minor                        greg+9                                bluezlick

3.          panagiotisrx7                  kotsadoros                          janick

4.          z43k0                            blackstrat                            plusyear

5.          longashadow                  mscmkr                              solega

6.          playloud (who??)            lambrosgg                            kramer8

 

Την Κυριακη, ελπιζω κατα το μεσημερακι να γινουν και τα αποκαλυπτηρια. Λεω κατα τις 2-2.30 να τα χετε και να τα ακουτε, να χωνεψετε και πιο ομορφα ;D

 

Για το 4ο κλιπ ισχυουν ακομα οι θεσεις και ελπιζω να ολοκληρωθει και αυτο μεχρι αυριο. Θα ημουν πολυ χαρουμενος αν γινοταν ΚΑΙ αυτο. Εχετε ΟΛΗ μερα αυριο για να γινει, αλλα και την Κυριακη, αν δεν προλαβετε αυριο απο την ωρα που θα ξυπνησω στην διαθεση σας.

Επισης τα αποκαλυπτηρια του 4ου μπορει να γινουν ΜΕΤΑ την Κυριακη, οταν προκυψουν.

 

Stay tuned (in every way);D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν μενει μετα παρα να κανουμε μια συναυλια G24 (τοσοι δεν ειμαστε?) στη Ροδο στα  μερη σου  8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρούμε και έναν χορηγό μπύρας όμως...

Κοιτα το rock n roll θα το εχουμε, τα drugs θα τα καλυψουμε με μπυρες (πολλες)  :P, οποτε μενει το sex και ειμαστε κομπλε.  8) 8) 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το αναλαμβάνει ο playloud. Θα ενεργοποιήσει την αδελφοποίηση Ρόδου - Στοκχόλμης.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν μενει μετα παρα να κανουμε μια συναυλια G24 (τοσοι δεν ειμαστε?) στη Ροδο στα  μερη σου  8) 8) 8)

 

Και εννοείτε το set-up και τις συνδεσμολογίες για live με 24 κιθάρες θα αναλάβει ο playloud!!!  ;D ;D ;D

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys συγγνωμη, αλλα παραιτουμαι αυτης της διαδικασιας. Δε χωραει αλλο event στο καλενταρι μου :)

 

Αλλα συντομευετε να ακουσουμε λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου