Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μεχρι στιγμης, φαινονται οκ, αλλα ακομα απλα "τοποθετω". Τωρα στο τελικο ΙΣΩΣ κανω καποια αλλαγη, τυπου το 3ο μερος του 1ου κλιπ μπορει να ταιριαζει καλυτερα στο 2ο κλιπ και τετοια, απλα για την ομοιομορφια του πραγματος. ΔΕΝ θα παω να παντρεψω στυλ αλλα την ομοιομορφια και την συνεχεια του κομματιου.

Οσο για τα παιξιματα το ειπα και πιο πανω. Το Jam θα επρεπε να λεγεται "Xeκαυλωμα Jam".

Επισης αυτο που παρατηρω ειναι οτι ρε μπαγασες, ΑΛΗΘΕΙΑ αυτη τη φορα κατσατε κατω, και κανατε "παραγωγουλα" με την εννοια οτι προσεξατε παρα πολυ ΤΙ παιξατε, ΠΩΣ τα παιξατε και βαλατε μεσα και στοιχεια "παραγωγης". Δεν το εχω συνατησει αυτο σε αλλο Noiz jam. Ωραια πραματα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Πολύ σωστή κίνηση να παντρέψεις σημεία χάριν συνέχειας του flow…

Αν και είναι το 1ο jam που συμμετέχω θέλω να πιστεύω πως ο παρανομαστής Hard rock, έκανε τους περισσότερους να δώσουν/κάνουν το κάτι παραπάνω.

Ανυπομονώ να ακούσω.

 

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κυριες μου, ανασκοπηση,

 

Το πρωτο κλιπ οπως ειπα εκλεισε, στο 2ο λειπει μονο το μερος (4) κι εχει ΗΔΗ ξεκινησει το 3ο για το οποιο εχω μεχρι στιγμης συμμετοχες του bluezlick (περαστικα) και του janick για τα μερη (2) και (3) αντιστοιχα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω θα θελα να στείλω γιατί θέλω πολύ να γράψω τον Bogner...άσε που έχω και γαμώ τους εξοπλισμοί....

Δάχτυλα δεν έχω :'(

 

Μην σε προβληματίζει αυτό φίλε. Εγώ στην θέση σου θα έπαιζα και ας ήμουν ο χειροτερος σε όλο το jam. Αφού μπορείς να το κάνεις γιατί δεν δοκιμάζεις;

Τυχερέ!

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου