Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ατυπη μερα διοριας και πολλα παιδια ισως να σκεφτονται να γραψουν ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ το Σαββατο.

 

Ένα teaser ίσως, μήπως πορωθούν και αυτοί που δεν έχουν γράψει και γράψουν...?  ;)

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πρόβλημα η θέση μου στο δεύτερο κλιπ, ευχαρίστως την παραχωρώ σε όποιον έχει γράψει κάτι στο κομμάτι που καταλαμβάνω κι εγώ πάω παρακάτω. Εγώ θα αργήσω γιατί συν τοις άλλοις πλευριτώθηκα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας,

εχω 2 ακομη συμμετοχες απο τον plusyear για το 4ο μερος στο 3ο κλιπ και μολις τωρα απο τον ginargiros ειτε για το 5ο ειτε για το 6ο μερος που εχουν απομεινει.

Πλεροφοριες οσο τα πραματα ρεουν.

 

Αντε για να κανουμε και το 4ο κλιπ σιγουραντζα μαγκες

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είχε κάποια αξία μόλις αναρτηθούν όλα τα clips, να κάνουμε μια ψηφοφορία για το “καλύτερο” part και βάσει αποτελεσμάτων να γραφτεί εκ νέου ένα super jam είτε στο ίδιο είτε σε νέο backing track από τους “νικητές”;

 

Όταν λέω ψηφοφορία δεν εννοώ ποιος έπαιξε τις περισσότερες νότες ή ποιος έπαιξε το πιο τεχνικό κομμάτι, αλλά ποιος είχε την μεγαλύτερη απήχηση ανά part του κομματιού στα αυτιά μας.

 

Τι λέτε;

 

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου,

 

αν δεν θελεις να "γεμισει" το 4ο κλιπ, μπορεις να παιξεις στο 6ο μερος του 3ου κλιπ γιατι τα υπολοιπα ειναι πανω κατω γεματα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ θα ανεβασω εδω το κλιπ μου τοτε(θα δω ποιο απο τα δυο) γιατι δεν ξερω πως να το στειλω με π.μ το βραδυ...

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου