Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Playloud, έχω οργανώσει μια ομάδα (kwstas79, NicolasAth72, εγώ και πιθανότατα Vrass). Κανονίσαμε να τα μοιράσουμε μεταξύ μας και να τα μιξάρουμε κατευθείαν. Μόλις είμαστε έτοιμοι θα ανεβάσουμε το κομμάτι κατευθείαν εδώ  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, ο dimgall παιζει το πρωτο μερος του 3ου κλιπιου

 

Κενες θεσεις,

 

4ο μερος 2ου κλιπ, 4ο-5ο-6ο μερος του 3ου κλιπ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χαρα μου ανακοινωνω οτι ΚΑΙ το 2ο κλιπ ΕΚΛΕΙΣΕ αφου ο φιλτατος blackstrat εστειλε για το 4ο μερος (και αφου περιμενω τον mscmkr για το 5ο)

Οι συνθεσεις για τα μεχρι τωρα κλιπια

        1ο                                                  2ο

1. gregg                                            makispoll

2. X-minor                                        greg+9

3. panagiotisrx7                                  kotsadoros

4. z43k0                                            blackstrat

5. longshadow                                    mscmkr

6. Playloud (who??)                            lambrosgg

 

Για το τριτο κλιπ εχω ΗΔΗ λαβει για τις 3 πρωτες θεσεις, 1.dimgall, 2.bluezlick, 3.janick και ο mehiko μου εχει στειλει κι αυτος για 3ο μερος σε ενδεχομενο 4ο κλιπ (ΜΑΚΑΡΙ).

 

Ελα εχω, παρε παρε παρε παρε παρε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβαινω ? Το μονο προβλημα ειναι να διαλεξω part...

Με το που το κατεβασα jamαρα απο πανω και το πηγα μονορουφι (αχ ρε Yngwie τι μας εχεις κανει  :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prod υπαρχουν κενες ακομα οι θεσεις 4,5,6 για το 3ο κλιπ. Διαλεγεις και βαρας :)

 

Καλου κακου κοιτα και πισω στο thread για να δεις την διαδικασια σε περιπτωση που δεν ξερεις πως

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν 2 λογοι, ο πρωτος ειναι οτι ελεγα να περιμενουμε (ολοι) ως την Κυριακη ωστε να ειναι ετοιμα οσο το δυνατον περισσοτερα, να υπαρχει το αισθημα της "μαζικης εκπληξης" και γιατι αλλωστε την εχουμε πει ως μια ατυπη μερα διοριας και πολλα παιδια ισως να σκεφτονται να γραψουν ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ το Σαββατο.

Δευτερον για τον παραπανω λογο δεν μου εχει στειλει ακομα ενα μελος το μερος του οποτε δεν ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ετοιμο το κλιπ.

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν 2 λογοι, ο πρωτος ειναι οτι ελεγα να περιμενουμε (ολοι) ως την Κυριακη ωστε να ειναι ετοιμα οσο το δυνατον περισσοτερα, να υπαρχει το αισθημα της "μαζικης εκπληξης" και γιατι αλλωστε την εχουμε πει ως μια ατυπη μερα διοριας και πολλα παιδια ισως να σκεφτονται να γραψουν ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ το Σαββατο.

Δευτερον για τον παραπανω λογο δεν μου εχει στειλει ακομα ενα μελος το μερος του οποτε δεν ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ετοιμο το κλιπ.

 

Α δεν το ήξερα για την κυριακή. Οκ τοτε αφεντικέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου