Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι και γω μεσα για Hard Rock Jam!!! Πρεπει ομως να το στανταρουμε λιγο το κομματι! Δηλαδη να οργανωσει καποιος 2-3-5-οσα βγαινουν κομματια με τα μερη και ποιος θα παιξει τι. Οποτε να ειναι γνωστα τα κενα και οποιος καινουργιος θελει να μπαινει σφηνα...... Ετσι χυμα το κοβω να παιζουμε ολοι πανω κατω στα ιδια μερη και να μην πορουμε να ολοκληρωσουμε κομματι.....Τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα μερη ειναι στην πρωτη σελιδα, απο εκει και περα τα παιδια λενε (-με) που παιζουν (-με)

 

Η συνενοηση θα γινει. Ειμαστε καλα παιδια εμεις οι Hard Rockαδες ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι και γω μεσα για Hard Rock Jam!!! Πρεπει ομως να το στανταρουμε λιγο το κομματι! Δηλαδη να οργανωσει καποιος 2-3-5-οσα βγαινουν κομματια με τα μερη και ποιος θα παιξει τι. Οποτε να ειναι γνωστα τα κενα και οποιος καινουργιος θελει να μπαινει σφηνα...... Ετσι χυμα το κοβω να παιζουμε ολοι πανω κατω στα ιδια μερη και να μην πορουμε να ολοκληρωσουμε κομματι.....Τι λετε?

 

σωστος +10000

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το μπάκι-τράκι!!  ;D 8) ;D 8)

Θα κάτσω μήπως και βγάλω τίποτα που να μπορεί να το ακούσει ανθρώπινο αυτί και μετά με τη βοηθεια του τσερεμόνη θα το γραψουμε, γιατί μόνος μου δεν παίζει να γράψω, είμαι κανιμόθριος. ;D :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε, πρωτο το κομματι , συγχαρητηρια για την ιδεα και την εκτελεση παιδες  ;)

μολις εγραψα κατι , πως το στελνω για μιξαρισμα ομως?  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευγε, πρωτο το κομματι , συγχαρητηρια για την ιδεα και την εκτελεση παιδες  ;)

μολις εγραψα κατι , πως το στελνω για μιξαρισμα ομως?  ???

 

Μου το στελνεις ολο σε ΠΜ με διαχωρισμενα τα καναλια τελειως left right ωστε να παρω μονο το μερος σου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν γίνεται να κανουμε "ρεζερβέ" τμήματα του κομματιού. Όποιος στέλνει, προλαβαίνει. Αν υπάρχουν πολλές ηχογραφήσεις για ένα τμήμα, ο θείος Τάκης θα ενημερώνει ανάλογα και οι υπόλοιποι θα κινούνται προς τα υπόλοιπα.

 

Θείε Τάκη, ενημέρωνε το θρεντ για το τι έχεις λάβει και που έχεις κενά σε παρακαλούμε. Μερσί.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πρώτο edit - δεν φαίνεται μία ότι έχει προκύψει βάσει τροποποίησης [εκτός από το ID3 Tag - Steve Vai  Ya Yo Gakk;)]. Όσο για την ανακάλυψη...σιγά το πράμα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου