Προς το περιεχόμενο

1o Noiz "HARD ROCK" jam


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω θα θελα να στείλω γιατί θέλω πολύ να γράψω τον Bogner...άσε που έχω και γαμώ τους εξοπλισμοί....

Δάχτυλα δεν έχω :'(

 

Πιστεύω πως ο Bogner πρέπει να ακουστεί σε αυτό το jam!

Εγώ με ένα POD έγραψα...  :'(

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 201
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε playloud, κάνε και ένα jam για "ασανσεριτζήδες" για να παίξω και εγώ...

 

Τι είναι οι ασανσεριτζήδες ρε marathon; Ίσως να με ενδιαφέρει!

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, αφηστε τα "με ποναει ο κwλος μου", "με τσουζει ο σβερκος μου", "εχω κρυωσει στον αστραγαλο" και πορωθειτε και στειλτε.

Δεν ειναι αγωνας εδω ρε. Ειπαμε, περναμε καλα.

Εδω το παιδι Χ-minor μου εστειλε πρωτος απο ολους και ειναι ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ και απο οτι μου ειπε ειχε μινιμαλ εξοπλισμο. Εχεις Bogner παιξε με Bogner, εχεις pod παιξε με pod, δεν εχεις τιποτα? ΣΦΗΡΑ ;D

Αμα δεν γραψεις, δεν θα μαθεις ποτε πως ειναι

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσική "ασανσέρ"...Larry Carlton, Steve Laury, George Benson & Earl Klugh, Acoustic Alchemy...γενικά Smooth Jazz

 

Marathon, στους ανελκυστηρες δεν τα παω τοσο καλα. Μεχρι εκει που παιξαμε μαζι. Κατα τα αλλα μαλλον προς trigga θα επρεπε να απευθυνθεις

 

PS Sorry για το double post, κατι γινεται αυτες τις μερες με το Noiz και σαν κατι να μου ψιλοκολλαει καμμια φορα. Μαλλον δεν του γουσταρουν του πισιου μου οι αλλαγες :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, αφηστε τα "με ποναει ο κwλος μου", "με τσουζει ο σβερκος μου", "εχω κρυωσει στον αστραγαλο" και πορωθειτε και στειλτε.

Δεν ειναι αγωνας εδω ρε. Ειπαμε, περναμε καλα.

Εδω το παιδι Χ-minor μου εστειλε πρωτος απο ολους και ειναι ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ και απο οτι μου ειπε ειχε μινιμαλ εξοπλισμο. Εχεις Bogner παιξε με Bogner, εχεις pod παιξε με pod, δεν εχεις τιποτα? ΣΦΗΡΑ ;D

Αμα δεν γραψεις, δεν θα μαθεις ποτε πως ειναι

 

Και κάνει και μπάμ!!!  :-X Άιντε στο επόμενο με εξοπλισμό της προκοπής!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τον Playloud για την πρωτοβουλια και για τον χρονο που διαθετει στο μιξαρισμα. εγραψα κι εγω κατι πανω στο 3ο μερος.

στο στελνω σε λιγο! :) ;)

 

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, κοιταξτε ΠΡΙΝ ασχοληθειτε ΠΟΙΕΣ θεσεις ειναι αδειες και μετα γραψτε. Ειναι κριμα να μου στειλετε κατι που δεν θα χρησιμοποιηθει. Αν γεμισουν ολες οι θεσεις θα γινει βεβαια και 4ο version αλλα ειναι λιγο μακρια ακομα. Ελπιζω ομως

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου