Προς το περιεχόμενο

Acid 7.0 Βοήθεια


mpardanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας (Μιχάλης) είμαι καινούργιος στο site και αυτό είναι το πρώτο μου post

πολλές φορές έχω διαβάσει άρθρα εδώ μέσα που με έχουν βοηθήσει

και μιας και τώρα έχω και εγώ ένα πρόβλημα και δε βρήσκω αλλού λύση είπα να φτιάξω κι εγώ ένα λογαριασμό

μπας και μάθω τίποτα....

Λοιπόν στο θέμα μας τώρα....

 

Είχω το Acid Pro 7.0 Pro σπασμένο εγκατεστημένο σε Windows service pack 2 και έπαιζε μια χαρά

τώρα λοιπόν πήρα νέο υπολογιστή και έβαλα service pack 3 και ενώ η εγκατάσταση του Acid αλλά και το Patch γίνoται κομπλέ και τα σχετικά

μόλις πάει να φορτώσει το πρόγραμμα και κάνει "initializing" τα vst κλπ, φτάνει στο τελευταίο "initializing external monitor interface"

και μου κολλάει ο υπολογιστής (πάντα εκεί κολλάει)...

 

Βοήθεια Χριστιανοί!!!!

 

???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω-πω κράξιμο που θα φας.....!περιμένω με αγωνία! ;D

(ξέρεις τίθεται ένα θεματάκι με την αναφορά σπασμένων....) ;D ;D

Βάσικά επειδή ούτως η άλλως απάντηση δε θα πάρεις αφού είναι 1000 παράγοντες που μπορεί να σου κολλάει θα σου πρότεινα να πάρεις μια ωραία κάρτα ήχου ή κλαβιέ που να έχει αυθεντικά(όχι demo) συνοδευτικά προγράμματα.

Θυμάμαι για παράδειγμα είχα πάρει με 90Ε ένα κλαβιέ της m-audio και το live6 και μετά έκανες δωρεάν upgrade στο live7_LE.λίγα κανάλια( 8 ) αλλά είχα στη διάθεσή μου ένα δυνατό πρόγραμμα με updates προσβαση σε samples κτλ....

Θα μου πεις επαγγελματίας δεν είσαι για original άρα τσέκαρε και τα freeware που πλέον μαμάνε για home χρήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

1. Φίλε καλώς ήρθες.

2. Διάβασε τους κανονισμούς πριν γράψεις...

3. Απαγορεύεται η προώθηση Πειρατικού - Κλεμμένου υλικού στο Noiz.

4. Δυστυχώς για σένα τα SP3 και τα Vista δεν σου επιτρέπουν το κλόπιραϊτ.

5. Δοκίμασε κάτι σε Freeware από αυτά που υπάρχουν στην κατηγορία Downloads.

6. Αυτά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου