Προς το περιεχόμενο

Madonna Live 2008 - εξοπλισμός


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα με ενδιαφέρει, όπως και αρκετό κόσμο που έρχεται σε ένα tech oriented φόρουμ σαν και αυτό.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χαίρομαι που υπάρχουν άτομα που τους ενδιαφέρει το θέμα και όσο για αυτούς που δεν τους ενδιαφέρει δεν χρειάζεται να απαντήσουν! ::)

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε,καλα εκανε το παιδι..... ;)

 

Εδω εμενα που ειχα ποσταρει gear report απο τη Shakira & με ανεχτηκατε το παλικαρι ποτ ρεπορταρει  το gear απο τη συναυλια ολοκληρης  Madonna σας πειραξε?

 

Παλιογεροι,ε παλιογεροι! ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρι δεν ξέρω αν είμαι μιας και δεν είμαι αγόρι αλλά δεν το κάνω θεμα, χεχε :D

 

υποτίθεται ότι η μουσική ΑΝΟΙΓΕΙ τα μυαλιά και δεν τα κλείνει και αν κάποιος θίγεται που η Madonna "τόλμησε" και έπιασε στα χέρια της μια Gibson, τότε πρόβλημα του!

 

δεν θα καθίσω να "υπερασπιστώ" την Madonna, είναι αυτή που είναι αλλά δεν θα ήθελα να γίνει αυτό το θέμα στόχος για να "μας την πει ο κάθε σούπερ μεταλλάς κιθαρίστας" που στην καλύτερη θα παίξει σε ένα μαγαζί και θα τον δουν το πολύ 200 άτομα... αν γίνει έτσι, παρακαλώ να σβηστεί το θέμα γιατί δεν αξίζει....

 

στην τελική αφού δεν σας ενδιαφέρει γιατί ασχολείστε?

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποτίθεται ότι η μουσική ΑΝΟΙΓΕΙ τα μυαλιά και δεν τα κλείνει και αν κάποιος θίγεται που η Madonna "τόλμησε" και έπιασε στα χέρια της μια Gibson, τότε πρόβλημα του!

Πλάκα κάνουμε, χαλάρωσε... 8)

 

Εδω εμενα που ειχα ποσταρει gear report απο τη Shakira & με ανεχτηκατε το παλικαρι ποτ ρεπορταρει  το gear απο τη συναυλια ολοκληρης  Madonna σας πειραξε?

Εσύ έχεις το ακαταλόγιστο. :D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενδιαφέρει, όπως και αρκετό κόσμο που έρχεται σε ένα tech oriented φόρουμ σαν και αυτό.

 

Δεν υπάρχει κανένα tech oriented forum εδώ.

 

Υπάρχει ένα gear-oriented-forum, αλλά ακόμη και στις πιο low στιγμές του μέχρι σήμερα δεν διαννοήθηκε να διαχωρίσει το gear από τη μουσική που παράγει αυτό το gear, σίγουρα όχι για να δώσει βάρος στα χρώματα του εξοπλισμού (λες και μιλάμε για μπαλόνια).

 

Αλλά ακόμη και αν έχεις δίκηο, δεν βλέπω γιατί αισθάνεσαι την ανάγκη να μου απαντήσεις - μόνο τη γνώμη μου λέω: είναι σταθερή, συγκεκριμένη και απόλυτη. Περιμένει απαντήσεις, αν υπάρχουν βέβαια, π.χ. βγες εσύ και πες ότι "το σόλο ήταν εκπληκτικό, μου άνοιξε τα μάτια" ή πες "τα φωνητικά ήταν θαυμάσια" ή πες "όχι, δεν είναι αθλιότητα να κρατά μία μαλακισμένη μία Gibson όταν δεν ξέρει να την παίζει και την χαμηλώνουν να μην ακούγεται".

 

Πες κάτι όμως, όχι τίποτα.

 

Επίσης, εγώ δεν είπα (ούτε υποννόησα) ότι κακώς η φίλη (όπως αποδείχτηκε) μας έγραψε το gear, αλλά το ότι δεν έφτασα και σε οργασμό διαβάζοντάς το είναι δική μου επιλογή και δικαίωμά μου, αν δεν απατώμαι.

 

Υ.Γ. Wild Rose, φαντάσου ένα χεβυμεταλλά, μετά φαντάσου το ακριβές αντίθετο (εσωτερικώς δε και εξωτερικώς) και έχεις φανταστεί εμένα.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρι δεν ξέρω αν είμαι μιας και δεν είμαι αγόρι αλλά δεν το κάνω θεμα, χεχε

 

my bad,sorry :)

 

welcome λοιπον προσωπικα εγω ειμαι φαν της Madonna οποτε ποσταρε ελευθερα οτι θες & ασε τους αλλους γερους να κραζουν,δεν παιζεται η τυπισσα ;)

 

θα το συνηθισεις σιγα σιγα το χιουμορ του φορουμ μας..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήξερα τι pickups και ποιά Pedals χρησιμοποιούσαν εννοείται πως θα τα έγραφα, δεν έδωσα βάση στα χρώματα της κάθε κιθάρας, απλά έκανα τον διαχωρισμό αυτό για να πω ουσιαστικά ότι οι πχ 2 Gibson SG Custom δεν είναι ίδιες!

 

thanks Superfunk, περίμενα να είναι λίγο διαφορετικα εδώ από κάποια άλλα forums, αλλά παντού υπάρχουν κάποιοι που ενοχλούνται από κάτι τέτοια θέματα....

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου