Προς το περιεχόμενο

Τα αγγλοφωνα γκρουπ απο την Ελλαδα μπορουν να πανε Νο.1 στο UK!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα παρουμε και τον Eye για dj,να  βαζει στους Γερμαναραδες Ξενακη & Σκαλκωτα.. ;D

 

"ΟΠΙΟ" θα τη πούμε τη ταβέρνα;

Πάει, θα λιώσουμε στο χρήμα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 265
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΥΓ1 Με αυτή τη κωλογλώσα (τα γερμανικά εννοώ) τι κάνουμε? Καριέρα κάνουμε?

 

θα σε μαθω εγω δεν ειναι τιποτα,σε 10 μηνες θα τα μιλας νερακι (καλυτερα παντως απο τον Τουρκο στη γωνια που ειναι 40 χρονια στη γερμανια και εχει 10 γυραδικα)

 

 

ΥΓ2 Σε πειράζει εαν ζουζουνίζω?

 

αν δεν πειραζει τον eye ,ειμαι οκ. :)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣουΦου, έρχομαί και γω Γερμανία, θα παίζω και τα σαββατόβραδα σόλο μπάσο MANOWAR για να σας διασκεδάζω.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα εδω εχουν περαση αλλες...μανουβρες ;D,τιποτα τραπεζακια στα δοντια,κανα heavy metal ζεϊμπεκικο δεν ξερεις?

 

δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας αν δεν ξερεις,δουλεια υπαρχει για ολους ,πες μου μονο αν εχεις προβλημα με τη λαντζα.....(ενας καλος λαντζερης στο Βερολινο παιρνει περιπου οσα ενα στελεχος του...ζουζουνισταν στην Αθηνα.. ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλεια υπαρχει για ολους ...

kwstas79, φίλε μου, μπορείς, εάν θέλεις, να σου πουλήσω το ποσοστό μου από την επιχείρηση (SF-EYe-Mar), σε καλή τιμή τώρα που είναι ευκαιρία...

 

Αυτές είναι ζουζουνομπίζνες...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να χρησιμοποιώ τα μπουγαδόνερα για να πλένω τις χορδές μου; Για να ξεπλένω τις ντροπές μου;

 

Μπορώ επίσης να κάνω σώου με φωτιές, φορώντας γούνινα εσώρουχα, τραγουδώντας την "φραγκοσυριανή" σε πανκ εκτέλεση, αυτό σίγουρα θα εντυπωσιάσει τους καλοκάγαθους Σάξονες.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τελικά...είμαι Έλληνας και θέλω να κάνω καριέρα στο εξωτερικό...τη μουσική την αποκλείσαμε...τι μας μένει?

 

φίλτατε Marathon πλην της εμπορίας φολκλόρ εδεσμάτων (στην οποία μπορώ να συνεισφέρω -αν με θέλετε στη παρέα σας-

"κομπρεσάροντας" το γύρο για αποφυγή ανεπιθύμητων peaks στα γερμανικά στομάχια),

σου (μου, μας) μένει η "άλλη" μουσική που δεν έχεις (έχω, έχουμε) γράψει, ακόμα...

άλλωστε η ελπίδα πεθαίνει τελευταία και σίγουρα μετά από εμάς... α και πέστε της να μη με κλάψει,

καθότι οι αποτυχημένες μου προσπάθειες να με υιοθετήσει μέθυσος ανθρακωρύχος, με κούρασαν και τις σταμάτησα πριν πολλά χρόνια.. ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως διακοσμητη ΔΕΝ χρειαζομαι,το εχω βρει ηδη το καταπληκτικο styling

 

IMGP0273kf_350.jpg

 

ε,ε?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου