Προς το περιεχόμενο

ποδήλατο - μάσκα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Παιδιά, έχω αρχίσει να κάνω αρκετά μεγάλες διαδρομές (+30 χλμ) και πάω προς κέντρο μεριά, άρα το τι αναπνέω ΔΕ ΛΕΓΕΤΕ!

 

Κάποια στιγμή πέτυχα ένα τύπο, που ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ να τον σταματήσω, που φορούσε μία μάυρη μάσκα, ΟΧΙ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ, η οποία φαίνεται ότι έκανα καταπληκτική δουλειά. Δε ψάχνω τις κλάσσικές βλακιούλες που παίρνει κανείς απο φαρμακίο της 1-2 χρήσεων, αλλά κάτι καλύτερο που να κρατάει.

 

Κάποιο φίλτρο, κάτι "επαγγελματικό" (εντάξει όχι να δώσω 500 ευρώ, αλλά για κάποια χρήματα, αν δουλεύει όπως το περιμένω, να τα δώσω).

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Να σε φιλήσω: ΜΟΥΤΣ, ΜΟΥΤΣ, ΜΟΥΤΣ!

 

Thanks, με λίγα λόγια (είναι και σε λύρα, που έχω τους λογαριασμούς. Αμέ... Ναι... Αχά...)

 

((Χάρηκα τώρα, κοίτα να δείς))

 

((( και δε σταματάω να κάνω ποστς και να γράφω βλακείες )))

 

((((Αυτά))))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει και εγω αρκετους ποδηλατες-μοτοσυκλετιστες αλλα και εναν τροχονομο στη συμβολη κιφησου-π.ραλλη, να φορανε τετοιες μασκες.Οχι απο αυτες που φορανε οι σοβατζηδες αλλα κατι ποιο σοβαρο.Το σιγουρο ειναι οτι θα κατακτρατουν σωματιδια-σκονες και λοιπα.Ριξε μια ματια σε καταστηματα με ειδη προστασιας εργαζομενων.Θα βρεις αρκετο πραμα για ολα τα βαλαντια...Αν θες να το κανεις ιντερνετικα κοιτα στην 3Μ.

 

 

Ααα!! Συγχαρητηρια που εχεις επιλεξει το ποδηλατο ως μεταφορικο μεσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα σου πω απλώς ΠΡΟΣΕΧΕ. Ούτε οι δρόμοι, ούτε οι οδηγοί, ούτε η κυκλοφοριακή παιδεία μας είναι για δρομολόγια με ποδήλατο...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλαβέ dkall, με αυτή τη μάσκα θα τον πιάσουν για τρομοκράτη ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όταν μ'αρέσει κάτι δεν περιμένω και πολύ... Αγόρασα ήδη απο Αγγλία, το έστειλα express ελπίζω να προλάβω την μεγάλη βδομάδα.

 

Ναι, θεωρώ ότι θα με σώσει. Δε καπνίζω που δε καπνίζω, μην τα τρώω στα μούτρα απο τα αυτοκίνητα!

 

Επόμενος στόχος να κάνω 45 χλμ... Να δούμε πως θα πάει. Κάνω βόλτες ΜΟΝΟ για δουλειά, εκτώς αν έχω παρέα, αλλά που παρέα... Και ναι, μ'αρέσει και δεν το παρατάω. Κάνω καλό σε μένα, σε όλους, και πάω και πιο γρήγορα 60% των περιπτώσεων! ;D

 

Για ασφάλεια, έχω το κράνος, φυσικά, αλλά το σημαντικό είναι ότι έχω φίλο με μηχανή μεγάλου κυβισμού και μου έχει μάθει κάποια "κόλπα" (να προσέχω μην ανοίξει καμμιά πόρτα, σε φανάρι να περνάω μπροστά μην μου τη φέρουν απο πίσω, να έχω ορατότητα, να προστατεύομαι όταν περνάω δρόμο με κάποιο άλλο αυτοκίνητο δίπλα, κλπ, κλπ). Εξαιρετικά χρήσιμες συμβουλές. Και, βέβαια δε πουλάω τσαμπουκά αν κάποιος μου βγει, κλπ. Είμαι ευγενείς και τους σπάω τα νεύρα έτσι! ;D

 

EDIT: Marathon: Λες... Ωραία θά'ναι! Ο συνθέτης τρομοκράτης! μπουαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Marathon: Λες... Ωραία θά'ναι! Ο συνθέτης τρομοκράτης! μπουαχαχα!

Γέλα...όταν τρέχουμε να σε βγάλουμε από την Ασφάλεια, να δώ ποιός θα γελάει καλύτερα 8) 8) 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Γέλα...όταν τρέχουμε να σε βγάλουμε από την Ασφάλεια, να δώ ποιός θα γελάει καλύτερα 8) 8) 8)

Τι να πω ρε σεις... λες να γίνει καμμιά κουφή; Πραγματικά θα γελάω σαν το χαζό μου φαίνεται (θα μου πάρουν και τον αριθμό αμα λάχει...)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........το μονο προβλημα ειναι οτι επειδη κλεινει και το στομα,δεν μπορεις να "σκυλοβρισεις " με οση δυναμη θα ηθελες ,στους  μ@@κες με τα τετρατροχα... ;D

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου