Προς το περιεχόμενο

Koch Studiotone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό με τον όρο site:... το κάνω για όλα τα σάιτ και φόρα, και είναι πολύ απλό και εξαιρετικά γρήγορο μιας και το γράφω κατευθείαν στην address bar, πατάω enter & βγαίνει αμέσως, χωρίς να ψάχνω όλες τις διαφορετικές σελίδες των εκάστοτε ψαχτηριών. Συν τοις άλλοις, αυτό του Noiz στην πρώτη σελίδα έχει ένα ενοχλητικό (και παντελώς άχρηστο kate me) ellinikaizer που ανεξαρτήτως & χωρίς να το ενδιαφέρει αν έχεις επιλέξει αγγλικά ή ελληνικά στο πληκτρολόγιό σου, τα αλλάζει σώνει και καλά σε ελληνικούς χαρακτήρες - πχ. πριν από λίγο πήγα να γράψω George L και μου το'βγαλε... "γεωργέ Λ" ;D ;D :D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koch studiotone...

 

πολυ καλος ενισχυτης

 

τον εχω 4 χρονια τωρα

Se live δν εχει χρειαστει να παιξει με ενταση πανω απο το 4.(σε μεγαλο χωρο )

 

πολυ καλος ζεστος ηχος

μπασααααα

di εξοδο για να γραφεις κατευθειαν στον υπολογιστη

 

 

παναλαφρος αξιοπιστος

και η αντιπροσωπεια στην ελλαδα, τουλαχιστον οταν την χρειαστηκα εγω καποτε...αψογη !!

 

 

Με τα πετάλια....ο koch ειναι ερωτευμενος,.,.,πολυ καλη σχεση.

 

Στα λεφτα του ειναι κορυφη

 

 

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συν τοις άλλοις, αυτό του Noiz στην πρώτη σελίδα έχει ένα ενοχλητικό (και παντελώς άχρηστο kate me) ellinikaizer που ανεξαρτήτως & χωρίς να το ενδιαφέρει αν έχεις επιλέξει αγγλικά ή ελληνικά στο πληκτρολόγιό σου, τα αλλάζει σώνει και καλά σε ελληνικούς χαρακτήρες - πχ. πριν από λίγο πήγα να γράψω George L και μου το'βγαλε... "γεωργέ Λ" ;D ;D :D

Μπορείς απλά να πατήσεις το ελ και να το απενεργοποιήσεις αλλά νομίζω πως έχεις δίκιο και χρήζει μιας ψηφοφορίας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες! εχω δοκιμασει εναν μεταχειρισμενο koch studiotone combo... το καθαρο του μου αρεσε παρα πολυ! γενικα παιζω ροκ -μπλουζ- και μεταλ (thrash-death).. το κακο ειναι οτι δεν ειχαμε πενα και δεν πολυ καταλαβα το lead Καναλι του... παρ ολα αυτα εμεινα ικανοποιημενος!

 

σκεφτομαι να κανω προσφορα και να τον αγορασω... να ρωτησω κατι.... η κατασταση του ενισχυτη δεν ειναι και η καλυτερη κατα τη γνωμη μου... βρισκεται σε  δωματιο που καπνιζουν και δεν ειναι καλυμμενος με καποιο προστατευτικο. εαν τον πηγαινα σε ενα συνεργειο αυτοκινητων πχ και τον ανοιγα για να τον φυσηξω με πιστολι αερος , θα υπηρχε καποιο προβλημα? μπορει να χαλασει? αυτα !

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν τον πηγαινα σε ενα συνεργειο αυτοκινητων πχ και τον ανοιγα για να τον φυσηξω με πιστολι αερος , θα υπηρχε καποιο προβλημα? μπορει να χαλασει? αυτα !

 

Σιγά μην του φουσκώσεις και τα λάστιχα :p

 

να τον αφήσεις όπως είναι και ουτε για πλάκα να μην τον ανοιξεις για να τον φυσήξεις με μηχάνημα!!! μπορει να προκαλέσεις ζημιά.

Λες πως ο ενιχσυτής δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση...δηλαδη τι έχει; αν αυτο το λες επειδή δεν είναι καλυμένος (όπως το 99% των ενισχυτών) ή επειδή είναι σε δωμάτιο που καπνίζουν, αυτο δεν αποτελεί πρόβλημα.

Αν ο ενισχυτής παιζει καλά, δεν του έχουν κάνει κάποια μαϊμουδιά και δεν εμφανίζει κάποιο κακό σύμπτωμα, να τον πάρεις και να τον χαρείς :)

Απ'οσο ξέρω (δεν το χρειάστηκα ποτέ) το σέρβις τους στην ελλάδα είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια στιγμή μου χαλασε ο ποδοδιακόπτης του ενισχυτη

και η αντιπροσωπεια αφου δεν ειχε διακοπτες ανταλακτικα ευκαιρα τοτε...

μου αντικατεστησε ολο τον ενισχυτη με καινουργιο

ημουνα στην εγγυηση,,,αλλα και παλι παλι πολυ σωστη συμπεριφορα τους και αμεση

 

 

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους! Πότε επιτέλους θα καταλάβουν και μερικοί πολύ γνωστοί προς αποφυγή του ελληνικού χώρου πως τέτοιες συμπεριφορές ανταμείβονται από τους καταναλωτές?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου