Προς το περιεχόμενο

Bouzouki metal


Astroman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε και του χρονου στην Eurovision τα παιδια...Καλη ιδεα και μου αρεσε και ο τροπος που το εδεσαν , αλλα οντως ο τραγουδιστης ειναι απο αλλο "μαγαζι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε ναι...συμμερίζομαι την άποψη του Bloody Sunday και των συν αυτώ! ;D Έμπνευση σημαίνει ότι κοιτάμε απλά να συνυπάρξουμε ετερόκλιτα στοιχεία?? Δυστυχώς...στον κάδο!

 

Και ψιλο-ελλεινό βιντεοκλίπ.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bouzouki kalo gia metal?

 

Πέρα από την πλάκα.. Ενδιαφέρουσα προσπάθεια αλλά αυτό δεν την κάνει λιγότερο ό,τι να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κάνω μια ερώτηση σε όσους δεν άρεσε το κομμάτι και το συγκρότημα εν γένει:

το πρόβλημα είναι ότι δεν σας αρέσει το concept μπουζούκι + rock/metal ή ότι δεν σας άρεσε η συγκεκριμένη απόπειρα για να βγει ένα τέτοιο mix;

 

Προσοχή, δεν λέω ότι καλώς ή κακώς δεν σας άρεσε το κομμάτι, ο καθένας με το γούστο του αλλά η απορία παραμένει.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρισκω χαλια σαν κομματι.Το οτι εχει και μπουζουκι ειναι μια λεπτομέρεια που δεν κανει ουτε καλο ουτε κακό.Απλα υπάρχει για να υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κάνω μια ερώτηση σε όσους δεν άρεσε το κομμάτι και το συγκρότημα εν γένει:

το πρόβλημα είναι ότι δεν σας αρέσει το concept μπουζούκι + rock/metal ή ότι δεν σας άρεσε η συγκεκριμένη απόπειρα για να βγει ένα τέτοιο mix;

Θα προτιμουσα πιο ακραια περασματα απο το ενα ειδος στο αλλο με πιο 'μερακληδικο' το Ελληνικο στοιχειο. Ενας vocalist που θα μπορουσε να γυρναει απο γρεζατη ροκομεταλ φωνη σε αλανιαρικη ρεμπετικη θα το απογειωνε στα αυτια μου  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κομμάτι διψάει για grim/frostbitten blackmetal vocals. Διώξτε τον τραγ(ικ)ουδιάρη, κάντε μεταγραφή Abbath. Πρωτιά στην γιουριαβύζιων εξασφαλισμένη.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κάνω μια ερώτηση σε όσους δεν άρεσε το κομμάτι και το συγκρότημα εν γένει:

το πρόβλημα είναι ότι δεν σας αρέσει το concept μπουζούκι + rock/metal ή ότι δεν σας άρεσε η συγκεκριμένη απόπειρα για να βγει ένα τέτοιο mix;

 

Κατ' αρχάς προσωπικά δεν μου άρεσε το κομμάτι σαν κομμάτι, σαν σύνθεση και στίχοι δηλαδή. Αυτό θα συνέβαινε ακόμη και στην θέση του μπουζουκιού να υπήρχε κιθάρα. Το concept μου αρέσει. Ξεφεύγει από τα κλισέ της μουσικής και θα μπορούσε να βγάλει ένα πολύ καλύτερο και ενδιαφέρον αποτέλεσμα αν η συγκεκριμένη απόπειρα δεν ήταν τόσο αποτυχημένη. Αυτά για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου