Προς το περιεχόμενο

Αρχαριος help!!


man79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα!βασικα ειμαι απο λιγο εως πολυ ασχετος θελω να ασχοληθω με την συνθεση μουσικης μεσω pc και χρειαζομαι βοηθεια.σκεφτομαι να παρω ενα φθηνο ομως εξοπλισμο οπως:

 

P/S HEROICHI 385WR-PT 24/20p SILENT

M/B FOXCONN 760GXK8MB-RS,S754 SIS VGA128

CPU AMD SEMPRON2600 S754 64

RAM KINGSTON DDR400/512

VGA 128MB On Boar

και για καρτα ηχου μια φθηνη m-audio delta audiophile 24/96

με τα παρακαπω θα δουλεψω ανετα στην συνθεση μουσικης με προγραμματα οπωw reason,cubase,και διαφορα αλλα σχετικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι ειδικος αλλα ειμαι σιγουρος πως μπορεις.

πιθανον να ακουσεις ιδεες για παραπανω πραματα οπως περισοτερη ραμ δυο σκληρους κλπ τα οποια οντως θα ειναι για το καλο σου , αλλα και χωρις αυτα σιγουρα μπορεις να συνθεσεις μουσικη με αυτα που προανεφερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον boody. Σίγουρα γίνεται... αλλά καλό θα ήταν να βγάλεις τη λέξη "άνετα" από την ερώτησή σου. Το μηχάνημα που περιγράφεις είναι στο κάτω όριο (ούτε καν στη μέση) και αυτοί που το πουλάνε (αν δεν κάνω λάθος είναι ένα VeroPC, σωστά;) δεν το δίνουν γι' αυτή τη δουλειά. ¶ρα, αν το κρατήσεις σχετικά καθαρό (δηλαδή να μην εγκαταστήσεις πάνω του ότι βρεις μπροστά σου) θα είναι μία αξιοπρεπής εισαγωγή στην όλη φάση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις παιδια.οντως το μηχανημα ειναι απο το vero και ειναι το πιο φθηνο που βρηκα.το pc το χρησιμοποιω μονο για μουσικη οποτε δεν θα το φορτωσω με πολλα προγραμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου