Προς το περιεχόμενο

Classic Rock


gerrard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά,

 

Είμαστε οι Still Drunk και παίζουμε (προσπαθούμε τουλαχιστον  :)) Classic Rock.

 

Eχουμε ανεβάσει 4 κομμάτια.

 

Θα χαρούμε πολύ να ακούσουμε τα σχόλια σας.

 

http://www.myspace.com/stilldrunkband

 

 

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι. Αξιοπρεπέστατη εγγραφή, καλά κομμάτια (μου άρεσε ιδιαίτερα το Time is Eternity), δεμένο rhythm section, κιθάρες που παίζουν όσα πρέπει χωρίς πολλές φλυαρίες, και εξαιρετική φωνή. Ξέρετε τις επιρροές σας και τις χρησιμοποιείτε δημιουργικά. Γενικά έχετε μια προσέγγιση 'αφήνουμε-τις-μπούρδες-και-παίζουμε-μουσική', που τη γουστάρω πολύ.

 

Μόνη παρατήρηση (και μόνιμη για τα αγγλόφωνα γκρουπ), ο τραγουδιστής να προσέξει λίγο περισσότερο την προφορά του. Όχι ότι είναι χάλια - έχω ακούσει πολύ χειρότερες - απλά θέλει λίγη δουλειά. Κατά τ' άλλα... πότε παίζετε Αθήνα;  ;)

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Haris ,

 

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλα σου λόγια. Κάνουμε οτι καλύτερο μπορούμε και προσπαθούμε να παίζουμε αυτό που γουστάρουμε σαν ομάδα.¨οσο για το θέμα της προφοράς , νομίζω πως είναι καθαρά θέμα προσωπικής αποψης του καθένα.Για εμένα η προφορά του τραγουδιστή μας είναι παρα πολύ καλή, χωρίς να είναι Pure English Accent.

 

P.S. Μόλις ανεβάσαμε 2 καινούρια κομματια.

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου