Προς το περιεχόμενο

Θέλω να αλλάξω χρώμα στη κιθάρα μου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

HELLO MY FRIENDS....ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΜΙΑ JACKSON KV(KING V)EINAI MAΥΡΗ!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΔΩ(ΑΘΗΝΑ) ΠΟΥ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ?ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΕΥΚΟ Η ΜΠΛΕ ΗΛΕΚΤΡΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΙΣ ΦΩΤΙΑΣ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

live like angel die like a devil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε!,

Καλως το νιουμπη! :D

Χμμμ...εσυ και οι αλλοι μισοι εγχωρδοι,ασ'τους ντραμμερ! ;D

 

-Την απαντηση θα στην δωσει ο marathon!!!! ;D (γραψει!!!) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

-Χωρις πλακα τωρα,εχουμε λυσαξει να γραφουμε γι'αυτο τελευταια,

ψαξε στα προσφατα θεματα ειναι αρκετα απ'οσα θελεις να ξερεις εκει!

Κι'οτι λειπει να το προσθεσουμε σιγα σιγα...

Υπαρχει και θεμα που ισως "τρεχει" ακομη!

:)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια Jackson KV είναι?

 

Η μαύρη... :P

 

Κάτι μου λέει ότι δεν αξίζει καθόλου η όλη διαδικασία... Μάλλον γι' αυτό ρωτάει και ο Τσερεμόνης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η King V είναι εξαιρετικά δύσκολη για τριψίματα και ιστορίες στις μυτερές άκρες.  Αν είναι bolt on το μπράτσο θα βολέψει κάπως και σίγουρα η αξία της θα είναι σχετικά χαμηλή και θα δικαιολογεί το πείραγμα.

 

Αν είναι από τις καλές/ακριβές KV βουρ για επαγγελματία όσο και να κοστίσει.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μουσική παίζεις με την κιθάρα σου?

 

αυτο τι σχεση εχει??

 

τεσπα..

 

..ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΛΕΥΚΟ Η ΜΠΛΕ ΗΛΕΚΤΡΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΙΣ ΦΩΤΙΑΣ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

πηγαινε μια βολτα σε γνωστα μαγαζια βλεπε μπενακη και στα τριγυρω τετραγωνα μπες ρωτα παρε και το οργανο μαζι γιατι θα στο ζητησουν να το δουν και το πιο λογικο ειναι να γινει αυτο που θες δεν βρισκω ιδιαιτερο λογο να μην γινει βεβαια ειναι οι ακρες και το κοψιμο ενα θεμα που ειπαν και τα αλλα παιδια αλλα αυτο καλυτερα να το εκτιμησει ο μαστορας και να το συζητησει μαζι σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και λεμε.KV Jackson.Αν ειναι η φτηνη μην το σκεφτεσαι καν.Παρε μια καινουρια στο χρωμα που θες.Αν ειναι η ακριβη τοτε ο θεος μαζι σου και μονο που το σκεφτηκες :'(  .Τετοια ''επιπλα'' ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λύσεις που θα σου προτείνουμε εξαρτώνται από την τιμή της κιθάρας σου και το πόσο τελειομανής είσαι.

Για να μην πολυψάχνεσαι, σου λέω ότι ένα σουπερ-ντουπερ επαγγελματικό βάψιμο-γυάλισμα (καλύτερο από τις βλακείες της Fender... ;D ;D ;D) πάει από 250-300 ευρώ.

Η συμβουλή μου είναι (εάν η κιθάρα σου είναι ακριβή) και δεν έχει κάποιο εμφανές πρόβλημα (σπάσιμο-γρατζουνιές...) να την αφήσεις όπως είναι. Ακριβές κιθάρες που τις πειράζουμε, χάνουν την αξία τους.

Εάν μετά από αυτά επιμένεις, στείλε pm να σου δώσω τηλέφωνο του μάστορα

 

Yann, τα είπα καλά?

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yann, τα είπα καλά?

Κατα τη γνωμη μου,...ναι! 8)

Ωραια,μου'μαθες και το "size"...τωρα μπορουμε να ψυθιριζουμε χωρις ν'ακουνε ολοι!

 

 

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου