Προς το περιεχόμενο

Aναβολή της εμφάνισης των Depeche Mode


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Διάβαζε και λίγο shoutbox νέε μου... σε έχω προλάβει κατά κράτος.... :) :) :)

 

Γιατί όμως σου μυρίζει μούφα; Δεν είναι και τόσο παράξενο να αρρωστήσει κάποιος, ανθρώπινο είναι...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα να τα περιμένει κανείς από ένα 45 άρη με παρελθόν σαν το δικό του.. ;D ;D

μπορεί να έπαθε τζετ λάγκ, νόσος των δυτών, ή να τον έστειλε κανάς χαλασμένος κυμάς στον μουσακά του!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζε και λίγο shoutbox νέε μου... σε έχω προλάβει κατά κράτος.... :) :) :)

 

Χεχεχε...Η αλήθεια είναι ότι έχω καιρό να το επισκευθώ... ;D

 

Γιατί όμως σου μυρίζει μούφα; Δεν είναι και τόσο παράξενο να αρρωστήσει κάποιος, ανθρώπινο είναι...

 

Σαφώς και είναι πιθανό να συμβεί...

Απλά, είμαι ο μόνος που έχει την εντύπωση ότι αρκετοί ξένοι καλλιτέχνες (ο καθένας για τους δικούς του λόγους) ξαφνικά "αρρωσταίνουν" όταν είναι να παίξουν στην Ελλάδα;

 

Είναι η πρώτη ή τελευταία φορά που γίνεται;

 

Προσωπικά, είμαι αρκετά καχύποπτος... ::)

 

Εν πάσει περιπτώσει, αν τελικά είναι αλήθεια, μακάρι να αναρρώσει σύντομα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά, είμαι ο μόνος που έχει την εντύπωση ότι αρκετοί ξένοι καλλιτέχνες (ο καθένας για τους δικούς του λόγους) ξαφνικά "αρρωσταίνουν" όταν είναι να παίξουν στην Ελλάδα;

 

Εμ, έτσι είναι, για να παίζεις μουσική στην Ελλάδα πρέπει να έχεις ΑΤΣΑΛΙΝΟ στομάχι, όχι χλεχλέδικα πράγματα....:) :) :) :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα να "αρρωστήσει" κανείς όταν υπάρχει χαμηλή προπώληση εισιτηρίων είναι συχνό φαινόμενο, τώρα για τους Depeche Mode [που προσωπικά τους απεχθάνομαι] που έχουν απήχηση και γενικά πουλάνε στην Ελλάδα ήταν λίγο "κουλό". Τώρα ντράγκια ήταν η υπόθεση, απλή ίωση ή χαλασμένος γύρος αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο, shit happens [1001 νόμος του Murphy].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δελτίο τύπου

Αιφνίδια αναβολή της εμφάνισης των Depeche Mode λόγω ξαφνικής αδιαθεσίας του τραγουδιστή του συγκροτήματος, Dave Gahan.

 

Αναμένουμε νεότερα για την κατάσταση του τραγουδιστή, ελπίζοντας πως η κατάσταση του θα επιτρέψει την εμφάνιση του συγκροτήματος στις 13/05/09.

 

Η συναυλία αναβλήθηκε σήμερα, 12/05/2009, στις 21.00 ενώ το συγκρότημα και ο ίδιος ο καλλιτέχνης βρισκόταν ήδη στον χώρο.

 

Το ιατρικό προσωπικό του Terra Vibe Park αφού εξέτασε τον Dave Gahan συνέστησε άμεση μεταφορά του σε νοσοκομείο για περαιτέρω εξετάσεις.

 

Ακολουθεί η επίσημη ανακοίνωση του εκπροσώπου του συγκροτήματος:

 

“Sorry to say the show is cancelled.

Dave Gahan is ill. We’ve had a doctor in to see him backstage and unfortunately the doctor’s advice is that Dave cannot perform. In fact he is now on his way to hospital for a check up. Dave really wanted to be well enough to perform and apologizes for letting you fans down.

We are hopeful Dave will recover by tomorrow and that we can re-schedule the show for tomorrow but we will only know this tomorrow so listen for public announcement on radio and internet tomorrow. “

 

Η παραγωγή θα μείνει στημένη και η ελπίδα όλων είναι ο αγαπημένος μας καλλιτέχνης να ανακτήσει τις δυνάμεις του και να εμφανιστεί αύριο 13/05/09 στο Terra Vibe Park.

 

H DiDi Music θα ήθελε να ευχαριστήσει τους δεκάδες χιλιάδες θεατές των DM, για την άψογα πολιτισμένη συμπεριφορά τους σε αυτές τις δύσκολες συνθήκες.

 

Η Didi Music ζητά από τους θεατές της συναυλίας να κρατήσουν τα αποκόμματα των εισιτηρίων τους, τα οποία θα εξασφαλίσουν και την είσοδό τους στον χώρο, εφόσον η συναυλία διεξαχθεί στις 13/05/2009.

Όλοι ευχόμαστε καλή ανάρρωση στον Dave και ανυπομονούμε να τον δούμε στο Terra Vibe Park αύριο.

 

Μείνετε συντονισμένοι στο site της εταιρίας www.didimusic.gr και στα ΜΜΕ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω να πω πως δώσαμε 60 ευρώ, φαγαμε μια ώρα με το αυτοκινητο να φτασουμε Μαλακάσα, περπατήσαμε 4χλμ γιατί δεν υπήρχε parking φυσικά και αφήσαμε το αυτοκίνητο στου διαόλου, δώσαμε πόσα λεφτα για μπύρες, περιμέναμε ορθιοι πόσες ώρες, η εταιρεία πούλαγε εισητηρια και ποτα μέχρι τις 9:30 για να βγουν μετά απο 10 λεπτά και να πουν αναβάλλεται. Και ερωτώ, θα παρει κανείς τα λεφτά του πισώ? ή νομίζουν οτι όσοι ήρθαν απο νησιά, επαρχία, ή πηραν άδεια απο τις δουλειές τους θα ξαναπάνε ΑΝ γίνει παλι σήμερα?

Ντροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω να πω πως δώσαμε 60 ευρώ, φαγαμε μια ώρα με το αυτοκινητο να φτασουμε Μαλακάσα, περπατήσαμε 4χλμ γιατί δεν υπήρχε parking φυσικά και αφήσαμε το αυτοκίνητο στου διαόλου, δώσαμε πόσα λεφτα για μπύρες, περιμέναμε ορθιοι πόσες ώρες, η εταιρεία πούλαγε εισητηρια και ποτα μέχρι τις 9:30 για να βγουν μετά απο 10 λεπτά και να πουν αναβάλλεται. Και ερωτώ, θα παρει κανείς τα λεφτά του πισώ? ή νομίζουν οτι όσοι ήρθαν απο νησιά, επαρχία, ή πηραν άδεια απο τις δουλειές τους θα ξαναπάνε ΑΝ γίνει παλι σήμερα?

Ντροπή.

 

Ντροπή δική σου. Ο άνθρωπος αρρώστησε και εσύ σκέφτεσαι τα 60 ευρώ σου..

Να πάρεις τηλέφωνο τη διοργανώτρια εταιρεία και να πεις ότι δεν μπορείς να πας άλλη μέρα στη συναυλία και να ρωτήσεις τι μπορεί να γίνει για 'σένα, αντί να παριστάνεις τη Κάτια Μακρή σε δημόσιο φόρουμ. Είναι πιθανό ότι υπάρχει πρόβλεψη για τέτοιες περιπτώσεις. Επίσης, η Μαλακάσα πάντα μια ώρα από την Αθήνα ήταν (άρα δεν είσαι από νησί ούτε από χωριό), μπύρες δεν ήσουν υποχρεωμένος να πιεις (και μάλλον θα τις έπινες έτσι και αλλιώς, όπου και να ήσουν), όρθιοι πάντα περιμένουμε στις συναυλίες αυτού του τύπου και το πρόβλημα με το parking επίσης είναι γνωστό.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω να πω πως δώσαμε 60 ευρώ, φαγαμε μια ώρα με το αυτοκινητο να φτασουμε Μαλακάσα, περπατήσαμε 4χλμ γιατί δεν υπήρχε parking φυσικά και αφήσαμε το αυτοκίνητο στου διαόλου, δώσαμε πόσα λεφτα για μπύρες, περιμέναμε ορθιοι πόσες ώρες, η εταιρεία πούλαγε εισητηρια και ποτα μέχρι τις 9:30 για να βγουν μετά απο 10 λεπτά και να πουν αναβάλλεται. Και ερωτώ, θα παρει κανείς τα λεφτά του πισώ? ή νομίζουν οτι όσοι ήρθαν απο νησιά, επαρχία, ή πηραν άδεια απο τις δουλειές τους θα ξαναπάνε ΑΝ γίνει παλι σήμερα?

Ντροπή.

 

Ρε παιδιά ειλικρινά έχω την απορία.... την παλεύετε καθόλου; Τι ΣΚΑΤΑ σας φταίει η didi αν ο Gahan είπε "δεν αισθάνομαι καλά" και ο γιατρός του είπε "βουρ στο νοσοκομείο";; Δηλαδή δεν πάτε καλά, πραγματικά. Η λογική απάντηση της didi κατά της γνώμη σας είναι "να πας να γαμ$#@, θα βγεις να παίξεις διότι ο κόσμος έχει πληρώσει ένα κάρο λεφτά για μπύρες";;;; Και "ντροπή" κιόλας;;; Πού ΣΚΑΤΑ βρίσκεται αυτό για το οποίο πρέπει να ντρέπεται η didi;;; Να μου πεις για τις τιμές ναι. Να μου πεις για το parking ναι. Αλλά για την ακύρωση... ΓΙΑΤΙ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου