Προς το περιεχόμενο

Aναβολή της εμφάνισης των Depeche Mode


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Οχι, αλλά αν είδατε στο video η κυρια αυτή που κανει την ανακοίνωση λεει οτι το ήξεραν απο το μεσημέρι. Και στην τελικη επρεπε να παει 10 παρα για να το ανακοινωσουν?

 

Ο Wow! της didi ειναι και τα έχει παρει τοσο πολυ? Ηρέμησε φίλε μου, 30.000 κοσμος είμασταν. ήσουν εκει αραγε? Αν εσείς παιδιά δεν έχετε πρόβλημα καλώς. Εμείς έχουμε, είναι απλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Gahan: Παιδιά, δεν αισθάνομαι καλά.

Άλλοι: Τι εννοείς σεβαστέ Gahan.

 

Gahan: Να... ζαλίζομαι, κάνω εμετούς, έχω διάρροια, έχω υποθερμία, μου έχει πέσει η αρτηριακή πίεση και επίσης έχω σκοτοδίνες.

Άλλοι: Τίποτε άλλο;

 

Gahan: Αλλο; Ε... α, ναι κάνω αιμοπτύσεις.

Άλλοι: Έλα μωρέ τώρα, πάρε μία ασπιρίνη, αν θες σε ξεματιάζουμε κιόλας.

 

Gahan: Δεν μπορώ να παίξω.

Άλλοι: Τι είπες;

 

Gahan: Δεν μπορώ να παίξω.

Άλλοι: .........

 

Gahan: ........

Άλλοι: Άκου Gahan. Μας φέρνεις σε δύσκολη θέση. Πρέπει οπωσδήποτε να παίξεις.

 

Gahan: Μα... θα πεθάνω.

Άλλοι: Άκου Gahan. Και άλλοι παίξανε στο ελληνικό κοινό αλλά δεν πεθάνανε. Αντίθετα πεθάνανε πολλοί που δεν παίξανε ποτέ σε ελληνικό κοινό, όπως ο Τζιμ Μόρισον.

 

Gahan: Τι σημασία έχει αυτό;

Άλλοι: Προσπαθούμε να σου πούμε ότι το κοινό θα εξαγριωθεί. Οι γκόμενες θα αρνηθούν να προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες στα αγόρια τους. Κάποια αγόρια θα αναγκαστούν να αυνανιστούν. Η Αμστελ δεν θα πουλήσει ακόμη περισσότερες μπύρες. Η Βουλή θα κλείσει. Χαμός Κυρίου.

 

Gahan: Μα η βουλή έχει ήδη κλείσει.

Άλλοι: Ε όχι ρε Γκάχαν να μας τη πείς και για τη Βουλή. Δεν καταλαβαίνεις ότι του έλληνα ο τράχηλος ζυγό δεν υπομένει. Βγες να παίξεις ρε μαλάκα μη σε αρχίσουμε στις ψιλές.

 

Gahan: Τι να πω...

Άλλοι: Καλά οι άλλοι δύο δεν μπορούν να παίξουν μόνοι τους;

 

Gahan: .....

Άλλοι: Να ρε λούστη γιατί το ελληνικό ροκ είναι καλύτερο τελικά. Μία ελληνική μπάντα θα έβγαινε έστω και μισή. Να φωνάξουμε τους The Tzitzikos να καλύψουν τη βραδυά...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ηρεμια. Θα του σφηνωσε το μπουκαλι και δεν θα εβγαινε ;D

 

you are a bad boy.οσο στηριζουμε την didi και το ...ρδελο terravibe αυτα θα γινονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Κράτα το σόου μαϊμού" δηλαδή. Έχετε κάποιες συγκεκριμένες τεκμηριωμένες πληροφορίες που μας κρύβετε Πλέι και Dim? Ή χορεύετε στους τάφους αλλονών?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλοι παίξανε στο ελληνικό κοινό αλλά δεν πεθάνανε. Αντίθετα πεθάνανε πολλοί που δεν παίξανε ποτέ σε ελληνικό κοινό, όπως ο Τζιμ Μόρισον.

 

Οι γκόμενες θα αρνηθούν να προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες στα αγόρια τους. Κάποια αγόρια θα αναγκαστούν να αυνανιστούν.

 

Δεν καταλαβαίνεις ότι του έλληνα ο τράχηλος ζυγό δεν υπομένει.

;D Hρωικο ποστ.

 

Συναυλια ΜΕΤΑΛ την επομενη φορα παιδες, οι περισσοτεροι εχουν πουλησει την ψυχη τους στο διαολο και δεν χαμπαριαζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D Hρωικο ποστ.

 

Συναυλια ΜΕΤΑΛ την επομενη φορα παιδες, οι περισσοτεροι εχουν πουλησει την ψυχη τους στο διαολο και δεν χαμπαριαζουν...

 

ετσι αντρικια λαιβ ....οχι τσαι με λεμονι στο μπαλκονι..........ολ μεν πλει ον τεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή δική σου. Ο άνθρωπος αρρώστησε και εσύ σκέφτεσαι τα 60 ευρώ σου..

Να πάρεις τηλέφωνο τη διοργανώτρια εταιρεία και να πεις ότι δεν μπορείς να πας άλλη μέρα στη συναυλία και να ρωτήσεις τι μπορεί να γίνει για 'σένα, αντί να παριστάνεις τη Κάτια Μακρή σε δημόσιο φόρουμ. Είναι πιθανό ότι υπάρχει πρόβλεψη για τέτοιες περιπτώσεις. Επίσης, η Μαλακάσα πάντα μια ώρα από την Αθήνα ήταν (άρα δεν είσαι από νησί ούτε από χωριό), μπύρες δεν ήσουν υποχρεωμένος να πιεις (και μάλλον θα τις έπινες έτσι και αλλιώς, όπου και να ήσουν), όρθιοι πάντα περιμένουμε στις συναυλίες αυτού του τύπου και το πρόβλημα με το parking επίσης είναι γνωστό.

 

 

 

 

 

 

 

εγω προσωπικα αν ειχα φαει 4 ωρες δρομο απο τη θεσσαλονικη και ειχα πληρωσει κανα 80αρι βενζινες και ειχα παρακαλεσει γονατιστος τη δουλεια μου για μια μερα αδεια και ετρωγα τον παπα σε πληροφορω πως θα ημουν σε απιστευτη κατασταση και η ντροπη θα ηταν ΟΛΗ δικη τους.Δε μιλαω για τις μπυρες  ουτε την ορθοστασια ουτε το παρκινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο η vodafone είχε δώσει τουλάχιστον 5000 προσκλήσεις. Πρέπει να ήταν χτές τουλάχιστον 10000 στο επίσημο τζάμπα.

 

Δηλαδή αν γινόταν το live κανονικά, θα διακτινιζόμασταν αυτόματα σπίτια μας (με τα αυτοκίνητα μας παρκαρισμένα απο κάτω)?

 

Αίσχος και έλεος.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου