Προς το περιεχόμενο

Aναβολή της εμφάνισης των Depeche Mode


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα εγω don't get me wrong απλα λεω πως αν πουν πως θα γινει σημερα η συναυλια μπορει να μη μπορει να τη δει αυτος που ταξιδεψε ας πουμε απο τη Καβαλα.Ποιος λοιπον θα τον αποζημιωσει για τη ταλαιπορια και τα εξοδα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα λεφτά δεν γίνεται να μην δωθούν πίσω σε περίπτωση που δεν γίνει η συναυλία.

 

Απορία:

Στην περίπτωση όμως που η συναυλία γίνει μιά από τις επόμενες μέρες και κάποιοι κάτοχοι δεν μπορούν να πάνε τι γίνεται? Στο κάτω κάτω αγόρασαν εισιτήριο για την ακυρωμένη μέρα, όχι για την πιθανότητα να αναβληθεί η συναυλία και να τρέχουν σαν τον Βέγγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

you are a bad boy.οσο στηριζουμε την didi και το ...ρδελο terravibe αυτα θα γινονται....

 

Παιδιά δεν ξέρω τι να πω για την αχαρακτήριστη λογική σας. Εξηγήστε μου σας παρακαλώ, πέραν του πακέτου που όντως έφαγαν τόσες χιλιάδες άνθρωποι και της φοβερής ταλαιπωρίας, εξόδων και απογοήτευσης, σε ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ φταίει η (καθόλου συμπαθής σε εμένα) didi. Δηλαδή φταίει και η EMI που πέθανε ο Mercury?

 

Τέλος πάντων, η Didi προφανώς θα πρέπει να επιστρέψει τα χρήματα σε όσους δε μπορούν να ξαναπάνε σήμερα (αν γίνει τελικά) και φυσικά πιστεύω ότι θα γίνει αυτό. Τώρα όσοι από εσάς είστε τόσο μα τόσο ΤΥΦΛΟΙ που δε μπορείτε να καταλάβετε ότι και η didi θύμα της κατάστασης είναι, και όχι θύτης (και είναι θύμα διότι ο εγκέφαλος ορισμένων ανθρώπων είναι μεγέθους όχι κουκουτσιού, αλλά σπόρου φράουλας και για χρόνια θα τη βρίζουν λόγω του χθεσινού περιστατικού)... τι να πω.... είστε ο λόγος που αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου, διότι η λογική σας σκέψη φτάνει στο "ταλαιπωρήθηκα" και από εκεί και πέρα απλά "φταίνε όλοι". ΞΥΠΝΗΣΤΕ, ΕΛΕΟΣ. Συμβαίνουν και άσχημα πράγματα για τα οποία δε φταίει κάποιος! Δηλαδή αν έπεφτε το αεροπλάνο που έφερνε το group??? Πάλι θα βρίζατε που πήρατε τσάμπα άδεια από τη δουλειά; Αν ο άνθρωπος πάθαινε έμφραγμα και πέθαινε;;; Πάλι θα φωνάζατε;

 

Κατανοώ ΑΠΟΛΥΤΑ το πακέτο που έφαγε ΑΠΕΙΡΟΣ κόσμος, πόσο μάλλον κάποια παιδιά (λίγα) που σίγουρα θα είχαν έρθει και από άλλες χώρες/πόλεις για το live, αλλά για να μη λέμε και ΜΑΛΑΚΙΕΣ, η didi ΔΕ φταίει, σοβαρευτείτε και χρησιμοποιείστε και λίγο το μυαλό σας αντί να φωνάζετε απλώς λόγω νεύρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,δεν ειχα παρει εισητηριο για τη συγκεκριμενη συναυλια,αλλα σε ολα τα υπολοιπα που εχω παρει,αναφερεται* στο πισω μερος τους οτι η εταιρεια διατηρει το δικαιωμα αναβολης για λογους ανωτερας βιας.

Αν λοιπον η συναυλια πραγματοποιηθει και δεν μπορει καποιος να παει,τι να κανουμε?SHIT HAPPENS.Ο ανθρωπος φταιει που αρρωστησε?

 

_____

* το "αναφερεται" δεν ειναι μια απλη κουβεντα,πρακτικα ειναι ενα νομιμο συμβολαιο μεταξυ της εταιρειας και του αγοραστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, blue, δεν είναι έτσι. Σκέψου της μπύρες που αγόρασαν οι άνθρωποι.... Ποιος θα τους επιστρέψει αυτά τα λεφτά; Με ποιο δικαίωμα αρρώστησε ο Gahan; Τους ανθρώπους που είχαν πιει τόσες μπύρες δεν τους σκέφτηκε;

 

 

ps. ένας φίλος μου ήπιε και κόκκινες, πιο ακριβές αυτές. Ούτε αυτόν δε σεβάστηκε η didi και την ακύρωσε τη συναυλία. Τι φώναζε το παιδί, "μα ρε αδέρφια, έχω πιει τόσες κόκκινες, πανάκριβες κιόλας, καλές, μοναστηριακές", του κάκου.... τίποτα δε σεβάστηκαν.... τίποτα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι να πω για την αχαρακτήριστη λογική σας. Εξηγήστε μου σας παρακαλώ, πέραν του πακέτου που όντως έφαγαν τόσες χιλιάδες άνθρωποι και της φοβερής ταλαιπωρίας, εξόδων και απογοήτευσης, σε ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ φταίει η (καθόλου συμπαθής σε εμένα) didi. Δηλαδή φταίει και η EMI που πέθανε ο Mercury?

 

Τέλος πάντων, η Didi προφανώς θα πρέπει να επιστρέψει τα χρήματα σε όσους δε μπορούν να ξαναπάνε σήμερα (αν γίνει τελικά) και φυσικά πιστεύω ότι θα γίνει αυτό. Τώρα όσοι από εσάς είστε τόσο μα τόσο ΤΥΦΛΟΙ που δε μπορείτε να καταλάβετε ότι και η didi θύμα της κατάστασης είναι, και όχι θύτης (και είναι θύμα διότι ο εγκέφαλος ορισμένων ανθρώπων είναι μεγέθους όχι κουκουτσιού, αλλά σπόρου φράουλας και για χρόνια θα τη βρίζουν λόγω του χθεσινού περιστατικού)... τι να πω.... είστε ο λόγος που αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου, διότι η λογική σας σκέψη φτάνει στο "ταλαιπωρήθηκα" και από εκεί και πέρα απλά "φταίνε όλοι". ΞΥΠΝΗΣΤΕ, ΕΛΕΟΣ. Συμβαίνουν και άσχημα πράγματα για τα οποία δε φταίει κάποιος! Δηλαδή αν έπεφτε το αεροπλάνο που έφερνε το group??? Πάλι θα βρίζατε που πήρατε τσάμπα άδεια από τη δουλειά; Αν ο άνθρωπος πάθαινε έμφραγμα και πέθαινε;;; Πάλι θα φωνάζατε;

 

Κατανοώ ΑΠΟΛΥΤΑ το πακέτο που έφαγε ΑΠΕΙΡΟΣ κόσμος, πόσο μάλλον κάποια παιδιά (λίγα) που σίγουρα θα είχαν έρθει και από άλλες χώρες/πόλεις για το live, αλλά για να μη λέμε και ΜΑΛΑΚΙΕΣ, η didi ΔΕ φταίει, σοβαρευτείτε και χρησιμοποιείστε και λίγο το μυαλό σας αντί να φωνάζετε απλώς λόγω νεύρων!

 

μαλλον δεν εχεισ παει σε αρκετες συναυλιες τησ εν λογω εταιρειας και στο χωραφι που ονομαζεται τεραβαιμπ.γιαυτο σε δικαιολογω για τα λεγομενα σου .εκτος και αν εισαι ο λωρης ινκογκνιτο.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα όσοι από εσάς είστε τόσο μα τόσο ΤΥΦΛΟΙ που δε μπορείτε να καταλάβετε ότι και η didi θύμα της κατάστασης είναι, και όχι θύτης (και είναι θύμα διότι ο εγκέφαλος ορισμένων ανθρώπων είναι μεγέθους όχι κουκουτσιού, αλλά σπόρου φράουλας και για χρόνια θα τη βρίζουν λόγω του χθεσινού περιστατικού)... τι να πω.... είστε ο λόγος που αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου, διότι η λογική σας σκέψη φτάνει στο "ταλαιπωρήθηκα" και από εκεί και πέρα απλά "φταίνε όλοι". ΞΥΠΝΗΣΤΕ, ΕΛΕΟΣ.

 

εγω προσωπικα δεν αναφερθηκα στη didi...η εταιρεια ασφαλως και δεν εχει μεριδιο ευθυνης στην "ξαφνικη ασθενεια του καλιτεχνη"

 

Κατανοώ ΑΠΟΛΥΤΑ το πακέτο που έφαγε ΑΠΕΙΡΟΣ κόσμος, πόσο μάλλον κάποια παιδιά (λίγα) που σίγουρα θα είχαν έρθει και από άλλες χώρες/πόλεις για το live, αλλά για να μη λέμε και ΜΑΛΑΚΙΕΣ, η didi ΔΕ φταίει, σοβαρευτείτε και χρησιμοποιείστε και λίγο το μυαλό σας αντί να φωνάζετε απλώς λόγω νεύρων!

 

αν νομιζεις πως σε αυτη τη χωρα υπαρχουν ΜΟΝΟ οι Αθηναιοι μαλλον κανεις καποιο λαθος.Θα σου πω πως για τους ΑC DC προβλεπεται τετραψηφιος αριθμος εκδρομεων ΜΟΝΟ απο τη Θεσσαλονικη!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά blue. Απ' την στιγμή που τα shit τα συμβούν την έχεις βάψει. Αλλά μήπως είναι υπερβολικά απλοϊκό να λέμε ότι ατυχίες συμβαίνουν και να μην κάνουμε τίποτα να διευκολύνουμε τις ζωές μας? Απλά μιλάω για την ταλαιπωρία των ανθρώπων που την φάγανε και στην τελική μπορεί και να μην δούν την συναυλία και να μείνουν με τα λεφτά του εισητιρίου πεταμένα, έτσι απλά, τη στιγμή που άνθρωποι στην Αφρική δεν έχουν να φάνε και 40 ευρώ θα τάιζαν ένα χωριό. Γιατί να πετάξω έτσι κάποια λεφτά? Δώσε τα μου πίσω και θα τα δώσω σε κάποιον που τα χει ανάγκη στο κάτω κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή φταίει και η EMI που πέθανε ο Mercury?

 

Σε πληροφορω οτι απο τοτε που κολλησε τον υιο, καθιερωθηκε και υποχρεωτικη συνοδια (groopies) που εχουν εξεταστει και οπου δε κουβαλανε παρομοια νοσηματα, τουλαχιστον απο τις σοβαρες διοργανωτριες, μιας κ οσο κ αν σου φαινεται αστειο ειχε κατηγορηθει η εν λογω εταιρεια σαν υπαιτια που δεν προστατεψε το μελος της. Οι σοβαροι manager πλεον προστατευουν τα <<προιοντα>> τους για να αποφυγουν παρομοια περιστατικα, κ για να αποφυγουν τη χασουρα που ακολουθει το θανατο ενος εμπορικου σταρ.

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν εχεισ παει σε αρκετες συναυλιες τησ εν λογω εταιρειας και στο χωραφι που ονομαζεται τεραβαιμπ.γιαυτο σε δικαιολογω για τα λεγομενα σου .εκτος και αν εισαι ο λωρης ινκογκνιτο.........

 

Έχω πάει και συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες. Θα συμφωνούσα να τους κράζεις για τον χώρο, για την απόσταση, για την έλλειψη parking και υποδομών και για τα απαράδεκτα ακριβά εισιτήρια. ΟΧΙ όμως για την ακύρωση του live, διότι ΔΕΝ φταίνε.

 

αν νομιζεις πως σε αυτη τη χωρα υπαρχουν ΜΟΝΟ οι Αθηναιοι μαλλον κανεις καποιο λαθος.Θα σου πω πως για τους ΑC DC προβλεπεται τετραψηφιος αριθμος εκδρομεων ΜΟΝΟ απο τη Θεσσαλονικη!!!!

 

Ναι, συγνώμη δεν το διατύπωσα σωστά, το "λίγοι" αναφερόταν στο "από άλλες χώρες". ;)

 

Σωστά blue. Απ' την στιγμή που τα shit τα συμβούν την έχεις βάψει. Αλλά μήπως είναι υπερβολικά απλοϊκό να λέμε ότι ατυχίες συμβαίνουν και να μην κάνουμε τίποτα να διευκολύνουμε τις ζωές μας? Απλά μιλάω για την ταλαιπωρία των ανθρώπων που την φάγανε και στην τελική μπορεί και να μην δούν την συναυλία και να μείνουν με τα λεφτά του εισητιρίου πεταμένα, έτσι απλά, τη στιγμή που άνθρωποι στην Αφρική δεν έχουν να φάνε και 40 ευρώ θα τάιζαν ένα χωριό. Γιατί να πετάξω έτσι κάποια λεφτά? Δώσε τα μου πίσω και θα τα δώσω σε κάποιον που τα χει ανάγκη στο κάτω κάτω.

 

Μα ρε παιδιά... Είπε κανείς να μη δώσει πίσω η didi τα λεφτά; Προφανώς και θα τα δώσει. Αν δεν τα δώσει, τότε να πάμε να τους κάψουμε. ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ και πρέπει να τα επιστρέψει. Ακόμα και αν γίνει σήμερα το live θα ΠΡΕΠΕΙ να τα επιστρέψει σε όσους δε θα μπορέσουν να πάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου