Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!η νεα μου αγορα, ισως και να 'χει την γριπη των χοιρων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για παιχνίδι είναι θεικό. Εδώ σου δίνω δίκιο.

Για λειτουργία πέρα από αυτή όμως... φοβάμαι ότι θα το μετανοιώσεις.

Θα με θυμηθείς την επόμενη φορά που θα είσαι μπλοκαρισμένος πίσω / δίπλα από μια εξάτμιση φορτηγού, και δεν θα μπορείς ούτε να ανεβάσεις τα παράθυρα, όπως σε ένα αυτοκίνητο, ούτε να ξεφύγεις από το μποτιλιάρισμα όπως μια μηχανή.

Καλή τύχη και καλά χιλιόμετρα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

.....Θα με θυμηθείς την επόμενη φορά που θα είσαι μπλοκαρισμένος πίσω / δίπλα από μια εξάτμιση φορτηγού, και δεν θα μπορείς ούτε να ανεβάσεις τα παράθυρα, όπως σε ένα αυτοκίνητο.....

 

ουτε να βαλεις μια κασετα του Καζαντζιδη για να κλαψεις με την ησυχια σου, μυριζοντας το αγαπημενο σου αποσμητικο :)

 

Καλοπαιχτη (για παιχνιδι δεν μιλαμε?)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη που δεν θα συμμεριστω την χαρα σου φιλε μου, αλλα καπου ειχα διαβασει, οτι οι γουρουνες ειναι τα μηχανηματα με τα περισσοτερα θανατηφορα ατυχηματα. :'(

 

Δεν κανω πλακα, σιγουρα θα σου ευχηθω ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ αλλα ...προσεχε.

 

Δυστυχως πασχουμε σε θεματα οδικης συμπεριφορας στην Ελλαδα,ειμαι παθων και ξερω πολυ καλα.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BA να την χαίρεσαι.

 

Προσωπικά, τις θεωρώ άχρηστες (πέραν του ξεκαβ....ος στο αμμο/χώμα), επικίνδυνες και εκνευριστικές.

 

Ποιό είναι το σκεπτικό αλήθεια πίσω από μια τέτοια αγορά, γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν την πήρες για παιχνίδι (εκεί θέλει "χέρια" παρεπιπτόντως) αλλά για αστική μετακίνηση.

 

edit: Σόρρυ, εξήγησες τα πλεονεκτήματά της κατ' εσένα λίγο πιο πάνω. Πάσο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θραυση εχει κανει η γουρουνιτσα απο οτι βλεπω...!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

πραγματι, αν το δουμε εντελως αντικειμενικα, ειναι ενας συνδιασμος αυτοκινητου και μηχανης που εν πρωτοις, η εντυπωση που δινει ειναι πως συνδιαζει τα αρνητικα των δυο μεσων.(δεν ειναι ευελικτη, βρεχει και βρεχεσαι, εχει ηλιο και καιγεσαι,δεν στριβει ευκολα, χρειαζεται μεγαλο παρκινγκ)

αν το δεις ομως σε μια αλλη βαση, βλεπεις πως ειναι σχετικα ευελικτη, καθοτι εχει πλατος 1,17cm πραγμα που παει να πει πως περναει μεσα απο καποια μικρα κενακια,ακομα μπορει να μπει λεωφορειολωριδα, πραγμα που κανει την κυκλοφορια στο κεντρο (που ειναι και το μερος που περναω το πιο μεγαλο μερος την ημερας μου)αρκετα ευκολη.

ειναι πιο ασφαλης απο μοτοσυκλετα, γιατι εχει 4 ροδες και η πιθανοτητα να φας τουμπα ειναι πιο μικρη απο οτι νομιζουν οι πιο πολλοι απο μας, δεν καιει σχεδον τιποτα απο βενζινη,(με 12 ευρω κανεις περιπου 200 χιλιομετρα) και τελος ειναι παρα παρα πολυ βολικη στο παρκαρισμα.

την κατεβαζω κεντρο ολη την βδομαδα που περασε και ολες τις φορες την εχω παρκαρει κατω απο το γραφειο, αναμεσα στο πεζοδρομιο, με την μουρη, αναμεσα σε δυο αμαξια.(το μηκος ειναι ακριβως οσο ενα σμαρτ)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οι γουρουνες ειναι τα μηχανηματα με τα περισσοτερα θανατηφορα ατυχηματα.

 

Δυστυχως πασχουμε σε θεματα οδικης συμπεριφορας στην Ελλαδα,ειμαι παθων και ξερω πολυ καλα.

 

εδω λες ψεματα!!! η πριονοκορδελα ειναι αυτη με τα πιο πολλα ατυχηματα!

 

Θα με θυμηθείς την επόμενη φορά που θα είσαι μπλοκαρισμένος πίσω / δίπλα από μια εξάτμιση φορτηγού, και δεν θα μπορείς ούτε να ανεβάσεις τα παράθυρα,

 

αυτο το προβλημα ηρθε ηδη απο την πρωτη μερα που την κατεβασα κεντρο!

αλλα το αντιμετωπισα με μια τρομερη και γαματη μασκα που φιλτραρει σχεδον τα παντα. και πραγματικα δεν περναει σχεδον τιποτα!

 

και ξεχασα να ξανα αναφερω πως ειναι οτι πρεπει για να κουβαλας τα πραγματακια σου σε μια προβα!!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειναι πιο ασφαλης απο μοτοσυκλετα, γιατι εχει 4 ροδες και η πιθανοτητα να φας τουμπα ειναι πιο μικρη απο οτι νομιζουν οι πιο πολλοι απο μας...

 

Η μοτοσυκλέτα όμως (μιλάμε για σοβαρές μηχανές, όχι παπιά του θανατου) έχει κάτι που λέγεται "ενεργητικη ασφαλεια". Η γουρουνα όχι, συν του ότι οι άλλοι οδηγοι (που ειναι ο βασικος κινδυνος στην Ελλαδα) σε βλεπουν/υπολογιζουν όσο και μια μηχανη, δηλαδη κλάφτα :P. Αλλά όπως ξαναειπα δεν έχεις την επιταχυνση και τα φρενα για να τη σκαπουλαρεις. Προφανως και σου ευχομαι να τη χαρεις, αλλά μην την υπερεκτιμας, καθώς όπως είπες δεν έχεις και εμπειρία στο δρόμο...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θραυση εχει κανει η γουρουνιτσα απο οτι βλεπω...!

Eμ, εμεις ειμαστε σπορτιφ τυποι βλεπεις  :P ;D

Καλοπαιχτη! αλλα ανεβασε κ κανενα κλιπακι να την ακουσουμε...  ;D

Με το tone στις 2, 4 και 6 χιλιαδες στροφες  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου