Προς το περιεχόμενο

Fender Japan 62 tele custom


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για κατι περιεργους.Τον τελευταιο χρονο μου εχουν γιαλισει 3-4 οργανα κατα καιρους,που τυγχανει ολα ομως να εχουν τα gayika αβολα ταστακια,οποτε δεν....

 

 

Καταγγελω το κινημα των ομοφυλοφυλικων ταστων που οργανομενα ωθουν προς καταργηση των αντρικων ταστων !!!!

 

:D ;D :D ;D :P

 

τελικα οσο ζω μαθαινω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

..και μενα να πω την αληθεια,δεν ειναι και η καλυτερη μου τα ταστα αυτα(σε αντιθεση με το 7,25 radius το οποιο λατρευω..),αλλα δεν θα με αποτρεψουν κιολας απο ενδεχομενη αγορα..με το καταλληλο set up και υστερα απο μια περιοδο προσαρμογης,τα συνηθιζω στο τελος!(λετε να εχω τασεις...οπισθογλεντιασης;;; πλακιτσα κανω φυσικα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Η κιθαρα παιζει σε μερικα μαγαζια στο κεντρο οποτε αν εισαι Αθηνα κανε μια βολτα να δεις αν σε βολευουν τα vintage frets. Εμενα προσωπικα μου την σπανε λιγο αλλα η κιθαρα ειναι εξαιρετικη. Και σε αυτα τα λεφτα (περιπου 750 στην Ελλαδα) μην περιμενεις να βρεις κατι καλυτερο. Ξαναλεω ομως πως πρεπει να την δοκιμασεις ο ιδιος επειδη tele απο tele διαφερει.

 

Οσο για τα vintage ταστα, εμενα μου πηρε δυο ωρες για να καταλαβω οτι δεν μου κανουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..και μενα να πω την αληθεια,δεν ειναι και η καλυτερη μου τα ταστα αυτα(σε αντιθεση με το 7,25 radius το οποιο λατρευω..),αλλα δεν θα με αποτρεψουν κιολας απο ενδεχομενη αγορα..με το καταλληλο set up και υστερα απο μια περιοδο προσαρμογης,τα συνηθιζω στο τελος!(λετε να εχω τασεις...οπισθογλεντιασης;;; πλακιτσα κανω φυσικα..)

 

Εγώ βρήκα το τέλειο fit στην 7.25" radius maple ταστιέρα με vintage ταστα (Classic 70's strat).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρήκα το τέλειο fit στην 7.25" radius maple ταστιέρα με vintage ταστα (Classic 70's strat).

Συμφωνω απολυτα,το ειχα γραψει κ παλαιοτερα στο "περι αναθεωρησεων τοπικ"

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σε ενα κρας τεστ τιμων που εκανα για γιαπονεζικη εισαγωγη ...(γιατι απο παρομοιο θεμα ξεκινησαμε και ως δια μαγειας αλλαξε τιτλο το θεμα....) σχετικα με τις ΤΕΛΕ ο Θωμας τις εχει στο ιδιο κοστος με την Ιαπωνια. απο στρατ ομως καμια ...

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?xsid=05c86f7c7ff871fe8779de0d48092e72&sw=fender+japan&gk=&bn=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σε ενα κρας τεστ τιμων που εκανα για γιαπονεζικη εισαγωγη ...(γιατι απο παρομοιο θεμα ξεκινησαμε και ως δια μαγειας αλλαξε τιτλο το θεμα....) σχετικα με τις ΤΕΛΕ ο Θωμας τις εχει στο ιδιο κοστος με την Ιαπωνια. απο στρατ ομως καμια ...

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?xsid=05c86f7c7ff871fe8779de0d48092e72&sw=fender+japan&gk=&bn=

Eαν ασχολεισαι με ebay ριξε ενα π.μ να σου δωσω πληροφοριες πως να φερεις "ολο τον καλο κοσμο" με τιμες απο 530 εως 600 ευρω κομπλε(μετφ.κτλ) αναλογα το μοντελο που θελεις.

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου