Προς το περιεχόμενο

emg σε Parker Fly


Προτεινόμενες αναρτήσεις

thelo na matho an iparxi kanis pou analamvanei na vali emg se parker kithara....

an exi kanis embiria ama exi di pote tetio pragma i ama kanis apo esas xeri na kani kati tetio, tha plirona pola lefta gia na to kano. thnx.

PS: to mac mou afti ti stigmi den exi ellinika ke to greeklish metafrastirio den me voithai giati mou vgazi alabournezika. sixoresteme....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι πολύ φαν των emg γιατι να το κάνεις αυτό στην parker;Αν θες emg υπάρχουν τόσες κιθάρες εκεί έξω.Πάντως δεν είναι τίποτα δύσκολο η περίεργο αυτό.αν χωράει η μπαταρία στην τρύπα των ποτς είσαι κυριλέ.Πάνε σε έναν που κάνει service κιθάρες και είσαι οκ.Από περιέργεια ποιούς θες να βάλεις;

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx gia tin idea, ala i dikia mou parker den exi kamia epafi me afto to organo stin fotografia. prota apola ine parker prin to 2002 pou poulithike apo stin wasburn. ine diaforetika kataskevasmeni ke ine apo siptca spruce, to opio in poli spanio se one piece guitar. To provlima me tous emg ine oti ine poli xondri. VAsika aftes tis meres milisa prosopika me ton ken parker gia afto to thema, ke mou exigise oti den xorai o emg stin kithara pou exo. opote distixos, ama i emg den mou kani custom magnites, pou den tha mou kani, to xehnao. thnx pados gia to help

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είμαι πολύ φαν των emg γιατι να το κάνεις αυτό στην parker;Αν θες emg υπάρχουν τόσες κιθάρες εκεί έξω.Πάντως δεν είναι τίποτα δύσκολο η περίεργο αυτό.αν χωράει η μπαταρία στην τρύπα των ποτς είσαι κυριλέ.Πάνε σε έναν που κάνει service κιθάρες και είσαι οκ.Από περιέργεια ποιούς θες να βάλεις;

Tha evaza 1 89 ke 1 85. apo tin kenouria sira (bori ke 2x85)

exo idi se ales mou kithares tous 60,81,89,85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να δωσεις καπου το οργανο σου για τετοιου ειδους "χαρντκορ" μετατροπες...θα σου προτεινα τον Π.Οικονομακη..αν κ τωρα εχει σταματησει να δεχεται που σφιξαν οι ζεστες αλλα απο Σεπτεμβριο θα ναι και παλι κοντα μας!σιγουρα θα ξερει να σου πει αν παιζει να γινει το "ρουτινγκ" 8)...επισης υπαρχει κ ο Τζιμης Ροκ Σταφ στην χαριλαου τρικουπη...αυτος θα ειναι λογικα ανοιχτα ακομα και ειναι πολυ εμπειρος και αυτος...

 

. VAsika aftes tis meres milisa prosopika me ton ken parker gia afto to thema, ke mou exigise oti den xorai o emg stin kithara pou exo. opote distixos, ama i emg den mou kani custom magnites, pou den tha mou kani, to xehnao. thnx pados gia to help

εμενα με πηρε τηλεφωνο προχτες και μου εκανε φαρσα οτι ειναι η θεια μου η ζηνοβια απο το χωριο...το τρελλοπαιδο!! ;D ;D

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου