Προς το περιεχόμενο

Ozzy's New Player!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας μην ξεχνάμε και ότι ο Κώστας και είναι τεράστιο ταλέντο, αλλά και ΔΟΥΛΕΨΕ τρελά και έτρεχε σαν το Βέγγο για να φτάσει εκεί που είναι τώρα, και του αξίζει η όλη επιτυχία που πλέον έχει, και μάλλιστα παγκοσμίως. Οπότε το έξω σκέτο δεν είναι λύση από μόνο του.

 

Όσο για το metal και λοιπούς μεταλλάδες... κι εκεί παίζει μεγάαααλη ξεφτίλα, αλλά αυτό είναι συζήτηση για μια άλλη φορά...

 

Και συ που ξέρεις αν έτρεξε σαν το Βέγγο? Ησουνα εκεί??

Εγώ ξέρω ότι όλη μέρα άραζε στα fredman studios πάντως...  :P

Και καλά έκανε, αραζε στο σωστό μέρος. Πάντως εγώ ένα ξέρω. Κάποιοι που λένε μαλακίες  για τον Κωστα είναι απο ζήλια και μόνο.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ ένα ξέρω. Κάποιοι που λένε μαλακίες  για τον Κωστα είναι απο ζήλια και μόνο.

 

Ποιούς εννοείς??

Εγω δεν είδα κανέναν εδω μέσα να κάνει κάτι τέτοιο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιούς εννοείς??

Εγω δεν είδα κανέναν εδω μέσα να κάνει κάτι τέτοιο...

 

 

Χεχε ποιος θα πει εδω μέσα κάτι όλοι θα τον κράξουν,εγώ συγκεκριμένα ξέρω 3 άτομα που λένε ένα σωρό ανακρίβειες και συκοφαντίες απο θες/νικη. Τώρα όμως σκάσαν απο το κακό τους με τον οζυ χεχχεχε  8)  8)  8)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι απογοητευσή....

 

Από το σύνολο αλλά κυρίως από τον Ozzy

 

Πως είναι...

 

Και πως ήταν...

 

http://www.youtube.com/watch?v=jSNuIzw9VfU

 

http://www.youtube.com/watch?v=HhgXjRDnN-U

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Jake με τις ακροβατικες δακτυλοθεσιες. Ομολογω πως την πρωτη φορα που ειχα δει τον Jake να παιζει Bark at th moon και Forever (journey to the center of eternity) ειχα μεινει καγκελο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το έπαιζα έτσι 15 χρόνια τι να πω;;;; (όχι δεν άλλαξα τρόπο, απλώς σταμάτησα να το παίζω)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχταρας ο Κωστης ... ΜΠΡΑΒΟ του!

 

Το ταλεντο του , η δουλεια του , το πεισμα του αλλα κι ο τσαμπουκας του(δεν εχουν ολοι τα @@ για μια τετοια καριερα) απεδωσαν με τον καλυτεο ισως γι'αυτον τροπο.

 

Παντως ενω ημουν ακομα στην πρωτη σελιδα του θεματος και πριν διαβασω οτι ο περιβοητος Ελληνας ειναι ο Gus , το μυαλο μου πηγε κατευθειαν στον Λακη το Ρακατζα(ex Long Live).Δεν ξερω γιατι αλλα κι αυτος θα μου κολλουσε μια χαρα με τον Ozzy!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου