Προς το περιεχόμενο

Z.Z TOP in ATHENS?


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρακαλώ οι υπεύθυνοι και οικοδεσπότες του jam να κανονίσουν λεπτομέρειες. Εγώ αύριο στέλνω μηνύματα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eαν παντως δεν παιξουνε καλα......να ξερετε οτι θα φταιει η καλη μου που θα ερθει μαζι μου και δεν εχει ξαναπαει σε τετοια συναυλια...........εγω το λεω απο τωρα να ειστε ενημεροι ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eαν παντως δεν παιξουνε καλα......να ξερετε οτι θα φταιει η καλη μου που θα ερθει μαζι μου και δεν εχει ξαναπαει σε τετοια συναυλια...........εγω το λεω απο τωρα να ειστε ενημεροι ;D

 

Εγώ πάντως θα κατηγορήσω εσένα  ::) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα κατηγορήσω εσένα  ::) :P

 

 

ελα να στην γνωρισω και μετα κρινε εσυ ποιον θα κατηγορησεις......... ;D........και φυσικα μην ακουσω χαζομαρες του στυλ ''πωωωωωωωω τι παιζουν κλπ'' γιατι για την καλη μου ο μονος μαματος ever made κιθαριστας ειμαι εγω.....και κουβεντες δεν σηκωνει το κοριτσακι μου.....(βεβαια σε αυτο εχω βαλει και εγω το χερακι μου...που της εχω πει οτι το forgotten i-ii το εγραψα εγω ενα μελαγχολικο απογευμα φθινοπωρου) :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το λαιβακι!

βεβαια, πρεπει ολοι να μαθουμε την μεγαλη αληθεια!!!

 

ΟΙ ΓΕΝΕΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΖΙΖΙΤΟΠ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ!

 

 

edit ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι !!

φυσικα αστειευομαι!!!

απλα ξεχασα να βαλω τα '' ;D ;D ;D ;D''

 

αν και πραγματι, στα παρασκηνια ηταν ενας τυπος που εμοιαζε στον κιθαριστα, αλλα χωρις μουσια και μολις αρχησε το λαιβ δεν τον ξαναδα!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να μιλησω και λιγο πιο σοβαρα, το λαιβ πραγματι ηταν παρα πολυ καλο!

 

στις εννεα και κατι βγηκε το σαπορτ, το οποιο οπως εχουμε πει ειναι απο δικα μας παιδια!

ειχε αρκετα καλο ηχο και απο οτι ειδα δεν ενοχλησε κανεναν, αντιθετα ο κοσμος το ακουσε με ευχαριστηση!

τοπ στιγμη τους μαλλον ,ηταν το κλεισιμο με μια διασκευη στο καμ τουγκεδερ των μπιτλς!

 

οι ζιζι βγηκαν στις δεκα περιπου, επαιξαν ως τις εντεκα παρα τεταρτο οπου κατεβηκαν και μετα και για δυο ανκορ, αλλα δεν κρατησα την ωρα!

χωρις να ειμαι φαν, πρεπει να πω πως δεν εχασα το ενδιαφερον μου στο μεγαλυτερο μερος του προγραμματος και πως οι ανθρωποι πραγματικα ειναι ΔΕΜΕΝΟΙ, πραγμα λογικο απο ενα τριο που παιζει τοσα χρονια μαζι!

 

παιξαν νομιζω ολα τους τα σουξε και γενικα ο κοσμος ΓΟΥΣΤΑΡΕ!

 

απο κιθαρες και μπασα, περασαν πολλες αγνωστες σε μενα μαρκες, μια-δυο λεσπολ και ενα ΓΟΥΝΙΝΟ σετακι απο μια κιθαρα και ενα μπασο!

ειχα την σχετικη τυχη να ειμαι διπλα στον κιταρ τεκ τους(ο οποιος μια δυο φορες τους ανεβασε και τσιγαρα), και ειχαν στημενες περιπου δεκα κιθαρες, οι οποιες δεν χρησιμοποιηθηκαν!

 

αν μπορει καποιος να με ενημερωσει τι ηταν αυτο το μαραφετι που ειχαν στο δεξι μερος της σκηνης και καπνιζε, θα του ειχα μεγαλη υποχρεωση, μιας και δεν καταφερα να καταλαβω!!!

 

τελος ασχετα με το μουσικο του πραγματος, νομιζω οτι η τοπ στιγμη του λαιβ ηταν οταν ανεβηκαν στην σκηνη δυο μοντελες οι οποιες απλα τον βοηθησαν να αλλαξει καπελο, ντυμενες με τα απολυτως απαραιτητα!

 

αυτα!

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου