Προς το περιεχόμενο

Z.Z TOP in ATHENS?


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μοιράζομαι την εμπειρία του τι βλέπω με τους άλλος εννοούσα........

Αν καπνίζαμε τα ίδια ίσως?...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το δελτίο τύπου των Skelters ήταν απαράδεκτο και για αυτό δίκαια έφαγε τόσο κράξιμο κι ας αφήσουμε κατά μέρος επιτέλους τις νερόβραστες αμερικανίστικες πολιτικές ορθότητες...

 

Από κει και πέρα το support τους στους zz top είναι πολύ μεγάλη επιτυχία της μπάντας, μόνο έτσι μπορούμε να το δούμε... Σε όποιους λόγους  και αν οφείλεται οφείλουμε να το χαιρετίσουμε...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι τελικά αυτή η μπάντα που θα παίξει με τους Skelters ;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το κλιπ είναι μια ημιτελής δουλεία, η οποία ανεβαίνει για να ακούσει ο δημιουργός προτάσεις και βοήθεια ως προς τι να κάνει.

Το δελτίο τύπου ανεβαίνει να διαφημίσει ένα έτοιμο προϊόν. Τόσο ίδιο σου φαίνεται;

Έτσι το βλέπεις εσύ, εγώ το βλέπω αλλιώς. Ημιτελής ή όχι ( ας πούμε τα κλιπς του long εγώ τα κρίνω σαν τελικές δουλειές) είναι δικό σου πρόβλημα πως θα εκτεθείς...είσαι άξιος λοιπόν της τύχης σου. Η έκθεση στον κόσμο είναι μία και πρέπει όταν το κάνεις να μην ψάχνεις δικαιολογίες και ελαφρυντικά...γι αυτό μου φαίνονται ίδια.

 

 

Το δελτίο τύπου των Skelters ήταν απαράδεκτο και για αυτό δίκαια έφαγε τόσο κράξιμο κι ας αφήσουμε κατά μέρος επιτέλους τις νερόβραστες αμερικανίστικες πολιτικές ορθότητες...

Συμφωνώ απόλυτα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι τελικά αυτή η μπάντα που θα παίξει με τους Skelters ;

 

 

Γεια σου ρε midikosta πολύ καλό! :)

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι γέροντες... Ότι να ναι.

Μακάρι στα χρόνια τους να κάνουμε ότι αυτοί.

Και μακάρι να τους προσέξει κανείς διοργανωτής.

Δεν μπορεί.

Κάποιος θα είναι εκεί.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι το βλέπεις εσύ, εγώ το βλέπω αλλιώς. Ημιτελής ή όχι ( ας πούμε τα κλιπς του long εγώ τα κρίνω σαν τελικές δουλειές) είναι δικό σου πρόβλημα πως θα εκτεθείς...είσαι άξιος λοιπόν της τύχης σου. Η έκθεση στον κόσμο είναι μία και πρέπει όταν το κάνεις να μην ψάχνεις δικαιολογίες και ελαφρυντικά...γι αυτό μου φαίνονται ίδια.

 

Κοίτα... αν σου κάνουν το τραπέζι και δεν σ' αρέσει το φαί. Τι θα πεις στο μάγειρα, τι σκατά με τάισες;

 

Αν τώρα σου πει ένας φίλος, έφτιαξα γεμιστά (με κιμά ή δίχως) δοκίμασέ τα και πες μου τρώγονται; Μήπως να βάλω λίγο παραπάνω αλάτι.

 

Το ίδιο είναι;

 

Ο Playloud...τους βλέπω να κάνουν καριέρα στη Ρόδο

αχαχαχαχαχαχχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι έμαθα όμως (από τελείως σπόντα) για τον Gary Moore ήταν τυχαίο το γεγονός του ότι ανοίξανε τη συναυλία... Το λέω αυτό διότι είχα πάει 2 μέρες πριν τη συναυλία σε ένα μαγαζί στα εξάρχεια για service την κιθάρα και πετυχαίνω ένα παληκάρι που είχε την εξής συνομιλία με τον Δημήτρη (τον μαγαζάτορα):

- Παίζουμε αύριο με Gary Moore...

- Πως έκατσε?

- Από τύχη παίζαμε πριν κάνα μήνα live κάπου και μας είδε ένας από τους διοργανωτές και μας το πρότεινε...

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό ρε παιδί μου και μπορεί να μην θυμάμαι καλά ή να θυμάμαι τα μισά λεγόμενα αλλά αυτό συγκράτησα... Εδώ είναι όμως ο BoogieMan να μας διαλευκάνει το μυστήριο του booking...

 

Καπως ετσι εγινε,

μονο που δεν υπαρχει ο παραγωντας τυχη...μην ξεχνατε ζουμε στην Ελλαδα.Κανεις διοργανωτης δεν παει σε "τυχαια" λαιβακια και τσεκαρει μπαντες για να τις προμοταρει !Μακαρι να γινοταν ετσι!!! ;)

 

Ναι μεν μας ειχαν δει τυχαια..αλλα σε ενα γεματο Gagarin ανοιγωντας για Johnny Winter  ;D  και επισης ειχαμε ξανασυνεργαστει με τη διοργανωτρια εταιρια.

Δεν μας πηραν τηλεφωνο να παμε να παιξουμε 2 μερες πριν,προς Θεου!

Απλα αυτοι εδειξαν ενδιαφερον και μας προτειναν

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου