Προς το περιεχόμενο

Πως καταλαβαίνω αν το ξυλο της κιθαρας μου ειναι καλο;


ex-PitDealer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και στην ηχογράφηση ακούγονται ίδιες,

Όχι όμως στο live, εκεί που την χρειάζεται ο επαγγελματίας να τον στηρίξει

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια ηχογράφηση;

Νομίζω σε ΟΛΕΣ οι ηχογραφήσεις. Όταν έχει κάτι μαστοράκια σαν τον Nikosdemos, τα θαύματα είναι σε καθημερινή βάση.

Και ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν ισχύουν σαν δείγματα τα videάκια του Υοutube (τουλάχιστον για εμένα)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν ξερω αλλα στην εν λογω κιθαρα το τελευταιο που θα επρεπε να σε νοιαζει ειναι τα.. κουρδισμενα ξυλα της

 

 

Πες τα χρυσόστομε...Ήμουν πολύ περίεργος αν θα του έλεγε κάποιος αυτό ακριβώς.

 

 

SF

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρεσε και στον υιό μου μια κιθάρα.... την βλέπει στο περιοδικό της Fender και την δείχνει στην μητέρα του....

-Μαμά, μαμά αυτήν την κιθάρα θέλω που είναι μεταχειρισμένη (άρα και φτηνή)......

-Τριάντα κιθάρες έχει ο πατέρας σου, καμμιά δεν σου κάνει???? Τέλος πάντων αν είναι φτηνή πές την γιαγιά να σου την πάρει.....

-Μαμά έχει τιμοκατάλογο στο Thomman.... Χτύπα Fender Stratocaster Rory Gallagher Custom.....

-ΙΙΙΙΙΙΙΙ Εδώ γράφει 3.000 Euro..... γιατί κάνει τόσο??? κάτι άλλες που είδα ίδιες και καινούριες είναι πολύ φτηνότερες.....

-Μαμά είναι Ίδια με του Gallagher.....

-Δεν έχει κι ο μπαμπάς σου μιά τέτοια??? να την πιάσω στα χέρια μου να στην κάνω ίδια.....

Ο πιτσιρίκος ΑΦΩΝΟΣ..... κι εγώ στο πάτωμα.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαν ρωτήσει τον Jimi Hendrix πως είναι να είσαι ο καλύτερος κιθαρίστας του κόσμου...

 

Jimi Hendrix:"Dont know,go ask Rory Gallagher..."

 

Ωραίος ο γιός σου studio54GR!

 

 

SF

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου