Προς το περιεχόμενο

Καρτα Ηχου για Amplitube και guitar rig


Foudou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,ειμαι νεος στο forum κι αυτο ειναι το πρωτο μου post.Θα ηθελα να μου προτεινεται καρτες ηχου για να μπορεσω να παιζω με το amplitube και το guitar rig απ το laptop μου.Γενικα ειμαι ασχετος σχετικα με αυτα τα προγραμματα. Το budget μου ειναι γυρω στα 100 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome  :)

 

Τι laptop έχεις my friend?

 

Για το Guitar Rig υπάρχει το Guitar Rig mobile Που τυπικά πωλείται γύρω στα 100 Ευρώ  ;)

 

Για το Amplitube δεν ξέρω να σου πω.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ κοντά στα 100Ε βρίσκεται η emu-0202

 

επίσης υπάρχει και το line6 toneport ux1 στα 112.50Ε (ακρίβεια τρίτου δεκαδικού δεν υποστηρίζω) και περιέχει το line6 pod farm, που είναι κάτι σαν guitar rig & amplitube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός και ο gd με το line6.

 

Τσέκαρε πάντως και στο νετ αν υπάρχουν γνώμες για stand-alone λειτουργία αυτων των καρτών της line6/NI/Amplitube ή/και με άλλα προγράμματα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός και ο gd με το line6.

 

Τσέκαρε πάντως και στο νετ αν υπάρχουν γνώμες για stand-alone λειτουργία αυτων των καρτών ή/και με άλλα προγράμματα.

 

έχω ρωτήσει ένα μέλος εδώ που το έχει και μου είπε πως παίζει και με άλλα προγράμματα

 

με καίει το θέμα γιατί 99% θα το πάρω, το βρίσκω εξαιρετικό ντιλ  (καίτοι με τραγικό mojo  :'( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(καίτοι με τραγικό mojo  :'( )

Νομίζω ότι έχεις ένα πρόβλημα με το mojo. Εάν σου κάνει και μπορείς να το πληρώσεις που σε κόφτει?

Ο ψυχολόγος σου τι λέει γι αυτό?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου