Προς το περιεχόμενο

joker's grin


frank d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΟΛΥ ωραιο το κομματι φιλε, ζωντανη μπασογραμμη και φωνη, ωραιος ηχος γενικα ;)

Δεν ξερω γιατι αλλα μπορω να πω οτι μου θυμισε λιγο Ozzy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστουμε φιλε για τα καλα σου λογια, η αληθεια ειναι οτι ο τραγουδιστης (imad) οταν εβαζε την φωνη εν μερι τον ozzy ειχε στο μυαλο του γιατι εκει μας πηγαινε το κομματι, good guess!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια κομματακια...

 

μου θυμιζετε κατι αναμεσα σε Alice in Chains & Creed (ισως στο πιο mainstream οπως ειπωθηκε...αλλα δεν εχει να κανει...)

 

μια χαρα...μια χαρα....

;)

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο παιδες,πολυ ωραια τα κομματια! Μου αρεσε παρα πολυ ο ηχος του μπασσου,εδινε χαρακτηρα στο ολο συνολο οπως επισης κ η φωνη! Και εις ανωτερα!

 

  :D

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια, κ οσο για την κιθαρα οντως ετσι ειναι, μας βγηκε λιγο πιο χαμηλα, θα την ανεβαζαμε αλλα ενα demo ειναι, αν ειμαστε τυχεροι κ πανε ολλα καλα ολα θα γινουνε απο την αρχη, χαιρομαστε πολυ που σας αρεσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καλό συνολικά.  ;)

Σταθερό groove, ωραίο μπάσο,καλές γραμμές στην κιθάρα που θέλει προσεγμένο σόλο με πιό ξεχωριστό ήχο την επόμενη φορά. Ωραία και σωστή η φωνή με πολύ πετυχημένο double tracking, που έκανε και τη διαφορά.

Μπράβο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απολύτως με τον αρχηγό (σλουρπ, σλουρπ).

Ενα ζητηματάκι όμως σχετικά με το ύφος.

Βάζοντας και τα τρία σας κομμάτια στη σειρά, κάπου, κατ εμέ, διαφαίνεται μία κρίση ταυτότητας.

Θα μου πεις γιατί όχι, την ψάχνουμε πανταχόθεν. Πάσο. Αλλά καλό είναι να υπάρχει μια ηχητική ταυτότητα / προσωπικότητα στο συγκρότημα άμα βέβαια επιθυμείτε να υπάρχει και κάποια αναγνωρισιμότητα.

Από την άλλη κάντε (πρωτίστως) το κέφι σας και μη με παίρνετε πολύ στα σοβαρά........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου