Προς το περιεχόμενο

Να και το πρώτο jam που έγραψα...


dvat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gkou να'σαι καλά! Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια  ;) ;)

 

mscmkr thanks καταρχήν για το χρόνο που αφιέρωσες και για τα σχόλια σου που είναι καλοδεχούμενα!  ;D ;D

 

Για το τρέμολο δεν ξέρω αν το 'χω το θέμα ή όχι, ξέρω όμως ότι όταν έγραψα το clip είχα την νέα μου τότε κιθάρα 2-3 μέρες η οποία έχει το edge pro 2. Το συγκεκριμένο tremolo  σε σχέση με το Low Pro που είχα συνηθίσει και θεωρώ αξεπέραστο είναι η μέρα με την νύχτα σε αίσθηση, ακρίβεια και παίξιμο..  :P :P

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω. Έτσι εξηγείται... Και έχεις δίκιο. Έχεις παίξει ποτέ με το original edge;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η βασική μου κιθάρα (μια custom Voice..) έχει Low Pro... Νομίζω ότι είναι εξαιρετικό τρέμολο σε αντίθεση με το edge pro 2 δυστυχώς... ;) ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι του Τζίμη εννοώ και μάλιστα προσφάτως κάναμε και κάποιες αλλαγές που ότι και να σου πω για το πως έγινε το όργανο δεν έχει σχέση με το να το πιάσεις και να παίξεις εσύ ο ίδιος... Φωτογραφία θα ποστάρω σύντομα...

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου