Προς το περιεχόμενο

Βοηθήστε με με την επιλογή συστήματος ηλεκτρική κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστεύω πως ΠΟΛΥ περισσότεροι σταματούν γιατί διαπιστώνουν πως είναι δύσκολο όργανο, πως δεν έχουν το αυτί να βγάλουν παρά 1-2-3 κομμάτια, και πως χωρίς μπάντα λίγα μπορεί κανείς να κάνει και να χαρεί  (άσε που οι περισσότεροι μένουν σε πολυκατοικίες με ό,τι αυτό συνεπάγεται)

 

μακάρι το εμπόδιο να ήταν ο εξοπλισμός, μια πιο αξιοπρεπή κιθάρα/ενισχυτή όλοι μπορούν να πάρουν με μια αναμονή λίγων μηνών για να βγει το κονδύλι...

 

αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα

Οντως χωρις μπαντα τα πραγματα που κανεις περιοριζονται αλλα μπορεις να το δεις και αλλιως... εγω ακομα με τον ιδιο ενισχυτακο ειμαι κ περιμενω υπομονετικα τον αγιο βασιλη να μου κανει δωρο τον super champ  :P ::)

Sounds Like a Strat..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ξέρεται κ. Μπίχλα πολλοί παραπονέθηκαν που σας μίλαγα στον ενικό έτσι αποφάσησα να σας μιλάω στον πληθυντικό αφού είστε όλοι μεγαλύτεροι μου...

Music is what feelings sound like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν νομίζω ότι σου είπε κανείς ότι εδώ μιλάμε μεταξύ μας στον πληθυντικό.

 

(Απλά έβγαλες καινούριο παρατσούκλι στον κ.Μπίχλα.)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι τα ονόματα τους αλλα μου το είπαν. Εγώ στην αρχή ρε παιδια σας έλεγα. Επειδη όμως μου είπαν ότι είστε όλοι μεγαλύτεροι μου και ότι η προσφώνηση αυτή δεν αρμόζει................

Music is what feelings sound like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απο το "ρε" μεχρι τον πληθυντικο υπάρχει μεγάλη απόσταση. Ο σεβασμός στον συνομηλιτή μας φαίνεται και στον ενικό. Και μιας και είσαι νέος καλά κανεις και τα παίρνεις αυτά στα σοβαρά, αλλά μη σκιάζεσαι αγόρι μου απλά λέγε αυτό που θες όσο πιό κατανοητά γίνεται για όλους στο εξής και δεν σε παρεξηγεί κανείς. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου