Προς το περιεχόμενο

Sky Europe ΤΕΛΟΣ.....


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ είδα τον τίτλο του θρεντ και νόμιζα οτι θα φτιάξουν τίποτα Sky Guitars εδώ στην Ευρώπη και κάπου στράβωσε η δουλειά (ααααααχ στον κόσμο μου εγώ) ;D ;D ;D

 

Παρεπιτώντος, πού θα πας διακοπές? Στη Τσεχία? Στο εργοστάσιο? ;D ;D ;D ;D ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγουν bankrupt δε νομίζω ότι "υποχρεούνται" να δώσουν refund, γιατί bankruptcy σημαίνει ότι δε ΜΠΟΡΟΥΝ να δώσουν..... οπότε κλάφ'τα.

 

Όχι, νομίζω ότι γίνεται δέσμευση και πλειστηριασμός των περιουσιακών τους στοιχείων, από τα αεροπλάνα μέχρι τα στιλό στα γκισέ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ ναι, αλλά ποιος σου λέει ότι αυτά τα λεφτά φτάνουν; ;D Χρωστάνε παντού, στους εργαζόμενους, σε αεροδρόμια, σε εταιρίες leasing κλπ και δε νομίζω ότι τους έχει μείνει ιδιόκτητο αεροπλάνο για να πουληθεί... οπότε....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλά (πχ. ακόμη και σπίτια, αμάξια, προσωπικές καταθέσεις των διευθυντών)... εξαρτάται πόσο γάτα δικηγόρο έχεις για να τα βρει. Το ξέρω γιατί πχ. ο πατέρας μου είχε βρει μια Πόρσε μιας μεγάλης Ελληνίδας τραγουδίστριας που κυνηγούσε για κατάσχεση...  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλά (πχ. ακόμη και σπίτια, αμάξια, προσωπικές καταθέσεις των διευθυντών)... εξαρτάται πόσο γάτα δικηγόρο έχεις για να τα βρει. Το ξέρω γιατί πχ. ο πατέρας μου είχε βρει μια Πόρσε μιας μεγάλης Ελληνίδας τραγουδίστριας που κυνηγούσε για κατάσχεση...  ;D

 

Συγχαρητήρια στον πατέρα σου!

Μεγάλη Ελληνίδα τραγουδίστρια... Χμμμ...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πχ. ακόμη και σπίτια, αμάξια, προσωπικές καταθέσεις των διευθυντών

 

μπα αυτο δεν παιζει,για αυτο αλλωστε υπαρχουν και οι Α.Ε.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω κωλοφαρδία!!!! Και τελευταία στιγμή επέλεξα Swiss πριν 3 μέρες για κάτι εισιτήρια που έκλεισα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά

 

Βρήκα το φόρουμ ψάχνοντας για Skyeurope .Πέταξα πέρυσι για Πράγα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος .Τόσο που φέτος την πρότεινα σε φιλικό ζευγάρι , οι οποίοι πέταξαν τον Ιούλιο και... ενθουσιαστηκαν ! Πάλι καλά που γλύτωσα το ξύλο !!!!!!

 

Μενέλαε με ενδιαφέρει το λινκ που λες . Αν έχεις την καλοσύνη στείλτο μου . Γενικά  , επειδή πετάω συχνά αλλά τα οικονομικά μου δεν είναι και πολύ ανθηρά  ,υπάρχει κάποιος τρόπος να μαθαίνουμε τέτοια προβλήματα αρκετό καιρό καιρό πριν ; Στις ειδήσεις είπαν οτι οι πράκτορες δεν έκλειναν εισιτήρια με skyeurope διότι η βρώμα είχε βγεί στην πιάτσα. Ο απλός ερασιτέχνης ταξιδιώτης  ;D , που δεν θέλει να μπλέκει με τα νταβατζιλίκια των πρακτόρων  , πως μπορεί να ενημερώνεται ;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα πάντως σε σημερινό άρθρο ότι στα 6 χρόνια λειτουργίας της, η SkyEurope δεν έχει κλείσει ποτέ χρονιά με κέρδη! Πώς να μη βαρέσει κανόνι μετά; :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου