Προς το περιεχόμενο

Gibson T-Shirts


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως την τελευταία φορά που είδα τον Evris φορούσε αυτό με τους p-90... http://store.gibson.com/Products/Lifestyle/Mens-Clothing/Microfiber-Shirt.aspx

Το είχε πάρει σε μαύρο λόγω ΜΠΑΟΚ...

 

Έπρεπε να είσασταν εκει για να δείτε την έκφραση του όταν έχυσε μόνος του επάνω του κατά λάθος λίγη μπύρα (Kaizer)...

 

Μας έλουσε κρύος ιδρώτας όλους!!...Δεν παίζεις με τέτοια πράματα!!

 

...και που να δείτε τί έγινε όταν κάλεσε τον σερβιτόρο και είπε..."γκαρσόν, λεκιάστηκα!!"

 

Ταβλιάστηκε κάτω, λιποθύμισε ο άμοιρος σερβιτόρος!!

 

Πήγε κάποιος απο δίπλα να τον συνεφέρει ρίχνοντας του απο πάνω νερό, αλλά ο evris που ήταν ακριβώς δίπλα φοβήθηκε!!

 

..."Μή!!...Τί κάνεις εκεί!!...Μπορεί και το νερό να αφήνει λεκέ στο microfiber!!" :o :o

 

 

Δεν τον έχω δει απο τότε αλλά ελπίζω τουλάχιστον να το έχει πλύνει...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

...

Δεν τον έχω δει απο τότε αλλά ελπίζω τουλάχιστον να το έχει πλύνει...  ;D

 

Θα αστειεύεσαι. Τα μπλουζάκια GIBSON δεν πλένονται..... καθαρίζονται μόνο με λίγο σάλιο. Εξάλλου, οι λεκέδες απο KAIZER είναι "παράσημα". Το custom shop τώρα ετοιμάζεται να βγάλει μπλουζάκι heavy relic Slash signature με original λεκέδες από αποσμητικό στη μασχάλη και τρύπα εξαερισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως την τελευταία φορά που είδα τον Evris φορούσε αυτό με τους p-90... http://store.gibson.com/Products/Lifestyle/Mens-Clothing/Microfiber-Shirt.aspx

 

I like.

Στα αληθεια θα μπορουσα να το συνηθισω ...

Με τον δικο του τροπο, ειναι ... καπως ωραιο ... με την καντρι εννοια

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα ειχα την απορια γιατι ο κοσμος αγοραζει τοσο ακριβα τα μπλουζακια που φερουν λογοτυπα μουσικων εταιρειων.

Το επιχειρημα μου ειναι οτι αν φοραω ενα ρουχο που φερει πανω τη μαρκα ενος ασχετου με το ρουχο προϊόν, τότε είμαι κινητή αφίσα/διαφήμιση κλπ.

Σοβαρα θεωρω οτι θα επρεπε να με πληρωνουν για να το φοραω (οπως κανουν με τα smart που ειναι κινητες διαφημισεις) ή στην πιο light εκδοση να μου τα δινουν τζαμπα (οπως κανουν με τα μπλουζακια ΒΙΒΕΧΡΩΜ) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι βεβαια ισχυει αυτο που ειπε ο blue. Με ενα τετοιο μπλουζακι εισαι κινητη διαφημηση. Προσωπικα δε θα με ενοχλουσε κατι τετοιο. Πχ η ElectroHarmonix ειναι μια απο τις αγαπημενες μου πεταλοεταιρειες, εχω αγορασει ενα μπλουζακι τους ωραιοτατο και το φοραω και συχνα μαλιστα...Τα 15 ευρω ομως που πληρωσα τα βλεπω ως μεγαλη χαρη, απο τη στιγμη που τους διαφημιζω. Ηταν σχετικα μικρο το κοστος και το εκανα λογω της συμπαθειας μου προς την εταιρεια.

 

Αλλα το να δωσω 90 δολαρια για να γινω κινητη διαφημηση της Gibson ειναι απλα non-realistic, τραγελαφικο στην καλυτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπομονή μάγκες!!

 

Οι κοινέζοι θα μας σώσουν!!

 

Εδω αντιγράφουν κιθάρες Gibson, στα μπλουζάκια θα κολήσουν.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν εκει που το υλικο λεει microfiber εννοει κατι σαν το υλικο των ρουχων για αναρριχηση/ποδηλασια (βλεπε northface κτλ.), τοτε οι τιμες πανω κατω εκει ειναι. δεν ξερω αν εχετε δοκιμασει τετοια ρουχα, αλλα ειναι τα μοναδικα που μπορεις να κανεις μια προβα η ενα λαιβ με ιδρωτα κτλ και να μην εισαι χαλια μετα...

 

Ποιος ειναι ο σκοπος του live αν γινεις σκατα και δεν ιδρωσεις???Πηγαινε στην σε καμια χοροδια αμα δεν θες ιδρωτα!!

Και παλι,ποιος ειναι ο σκοπος του να αγορασεις ενα μπλουζακι με 70-80 γιουρα,που απλα γραφει gibson και εχει και μια κι8αρα ραμμενη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου