Προς το περιεχόμενο

Gibson T-Shirts


odis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φιλε μου...εγω για να φορεσω αυτο το μπλουζακι

http://store.gibson.com/Products/Lifestyle/Mens-Clothing/Nashville-Country-Premium-Shirt.aspx

 

εδινα και 100 δολλαρια παραπανω...τι στυλ...τι ενταση...τι εξαψη...με φανταζομαι ηδη σε κανα μαγαζακι παραλιακη να πινω το μοχιτο μου με τους "τρεντιδες" αλλα εγω θα διαφερω με αυτο...οποιος ξερει,θα καταλαβαινει κ αυτος οτι διαφερω απο τη "μαζα" με αυτο το μπλουζακι γκιμπσον...οι τιμες παντως της γκιμπσον στις κιθαρες ειναι εξευτελιστικα χαμηλες οποτε ισως να θελουν να βγαλουν λεφτα απο μπλουζακια..(μπηχτη νο.1)....(ακολουθει η νο.2) εγω ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τις τιμες τις γκιμπσον που αρχισα να αγοραζω fender....

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα είδα, για embroidered + φίρμα σε δολάρια μου φαίνονται τιμαί λογικαί (όχι δε θα αγόραζα).

 

Κάπως σαν τις τιμές στα διάφορα ρούχα/καπέλα/etc της Formula 1 (Ferrari, BMW, etc).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Ferrari και η BMW ειναι φιρμες που "δικαιουνται" να χρεωνουν τοσο πολυ τα clothing products τους λογω της τεραστιας αναγνωρισιμοτητας τους ακομα και εκτος του χωρου τους. Ολοι ξερουν τι εστι ferrari-bmw, απο αυτους που ειναι πορωμενοι αυτοκινητιστες μεχρι αυτους που δεν ασχολουνται καθολου με αυτοκινητα και τα 5χρονα παιδακια. Αν φορεσεις ενα μπλουζακι Ferrari και πας για περπατημα στην Τσιμισκη πχ, απο τα 15 ατομα που θα συναντησεις στο δρομο οι 10 θα προσεξουν οτι φορας ενα κατακοκκινο μπλουζακι με ενα απο τα πιο γνωστα icons πανω του...

 

Με την Gibson ομως? Θα σε αναγνωρισει ο ενας στους 100 που τυγχανει να ειναι κιθαριστας και τυγχανει να προσεξε την μπλουζα σου? Και αυτο αν τυχει και προσεξει οτι φορας ενα μπλουζακι gibson και οχι ενα απο τα εκατονταδες μπλουζακια με κιθαρες και παρομοιες σταμπες που κυκλοφορουν στο εμποριο.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

odis μου δεν έχεις άδικο, αλλά δεν θα τους κρίνω εγώ (απλά καταλαβαίνω ότι το σκεπτικό είναι αντίστοιχο με αυτό στις Formula 1). Αν έχουν τόσες πωλήσεις ώστε να κρατάνε αυτές τις τιμές εν μέσω παρατεταμένης έλλειψης ρευστού στην αγορά και να μην τις ρίχνουν...

 

υ.γ. αυτή η λεοπαρδαλέ flying v μου έκανε κλικ

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δεις ποσο πουλανε, κοιτα τι κανανε κατευθειαν μολις τα ακουσανε....αμα παρεις 3, τα παιρνεις στην τιμη του ενος! Οπως τα κρουασαν στα σουπερμαρκετ ;D

 

 

http://store.gibson.com/Products/Open-Box-Specials.aspx

 

 

Kαι μπαινουν και στο πλυσιμο ;D ;D ;D

 

I purchased this shirt in a 2XL size and washed according to directions, cold water and low drying setting. The shirt shrank to a medium!!! Gibson, your supplier should be using pre-shrunk cotton for shirts in this price range. Now my wife has two new shirts that were intended for me. Very disappointing for such a beauitiful shirt.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL!  ;D

 

Πρώτη μόστρα το λεοπαρδαλέ. Τελείωσε θα πάρω 3 και δεν θα έχει και δασμούς στο τελωνείο.

 

Θα μπορώ να λεω οτι έφερα 3 Gibson και δεν με χρέωσαν τίποτα  8) ;D ;D ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβλεπα και της Fender, στο Custom Shop (αν ειναι δυνατον) τα πουκαμισα στις ιδιες τιμες τα εχει και μερικα μπλουζακια τα φτανουν τα 70 δολαρια.

Τα φεντερ εχουν πιο ωραιο κοψιμο παντως.Τα Γκιπσον μονο για κοκκαλιαρηδες  μεσηλικες γιαπωνεζους ειναι αντε και κανεναν ευσωμο Αμερικανο μποουλερ .

Αλλα ενταξει τωρα να κυκλοφορει καποιος με τετοια? Θα του πουν και εμεις παιζουμε κιθαρα αλλα δεν κανουμε ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου