Προς το περιεχόμενο

TELEGUN FAT FOOT (new version)


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα τα σπάει !!! Ανέβασε αν θες και καμία φώτο να το δούμε όπως επισής καλά θα ήταν να ακούγαμε κάτι παρόμοιο παικτικά αλλά με το διακοπτάκι στο HI GAIN  ;) ;D

 

Δεν ξερω για τους υπόλοιπους αλλα εγώ θα περιμένω και να ακούσω και να δω !!!!

 

ΒΥΕ και να το χαίρεσαι (και ωραίο παίξιμο !!!)

Όλοι κάνουμε όνειρα........ (custom shoP & V.O.S)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

cool, αν μπορείς να κάνεις και ένα κλιπάκι με ρυθμικά θα είσαι κομπλέ!  ;D

 

btw, το fat foot θεωρείται πιο vintage απ'ότι το msd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cool, αν μπορείς να κάνεις και ένα κλιπάκι με ρυθμικά θα είσαι κομπλέ!  ;D

 

btw, το fat foot θεωρείται πιο vintage απ'ότι το msd?

 

Δεν ξέρω φίλε μου θα σε γελάσω, πρέπει να το ακούσεις... μάλλον θα κάνω και ένα κλιπάκι με ρυθμικά αλλα και πάλι δεν θα το αντιπροσωπεύει πλήρως διότι θα είναι απο το Speaker simulation output όπως το πρώτο κλιπάκι... Πάντως γκάζια έχει να πάιξεις απο απαλό vintage drive fusion rock'nroll μέχρι  Death Metal Τhrash Grind και έχει τριμεράκι (ετσι νομίζω λέγεται) απο κάτω ανάλογα τι στυλ παίζεις το κάνεις δεξια η αριστερά νομίζω είναι πιο σφηχτος ο ήχος και πιο loose χωρίς να είμαι σίγουρος.. τι να σου πω αυτό εξαρτάται απο τα αυτιά σου. Για να υπάρχει αντικειμενικότητα δεν μπορώ να σου πω πως θα ακούγεται πάντως μπορείς να το φέρεις στα μέτρα σου με όλα αυτά τα control που έχει.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Μεγεια ρε φιλε ισως στο μελλον να πουλησω το MSD και να το χτυπησω, εισαι παιχταρας μπραβο!

 

Καταρχήν ευχαριστώ και κατα 2ον δεν στο λέω για να το παίξω ταπεινός αλλά π@π@ρια είμαι... Hobby είναι πρέπει να διασκεδάζεις με το όργανο, &γω όπως βλέπεις διασκεδάζω πολύ!!! χαχαχα  ;) Φίλε έπαιξα στο Hardrock fest '09  που έγινε στο 8ball με το fatfoot καρφί σε έναν jcm900 & παίξαμε songs από Firehouse,Hardline, Skid Row, Buckcherry,Gotthard κτλ κτλ...... Κατέβηκα και με ρώτησαν τουλάχιστον 3 κιθαρίστες τι χρησιμοποιώ & με είπαν ότι είχα τον καλύτερο ήχο κ απο τις 4 μπάντες...  ;D  ;D  ;D πάμε ρε μήτσο!!!! Hardrock Halellujah!!

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stevie ειχα νιωσει τι ταλενταρα εισαι αποταν βαραγες με wanted

Eχει δικιο ο adno. Δυστηχως εχασα το φεστ αν και γουσταρα πολυ να δω και σας και payday.

Ον τοπικ. Ειχες το telegun msd? Επειδη και γω ειμαι στη γυρα για καλο ντιστορσιον να σκασω καλα φραγκα αμα κατσει, μπορεις να μου πεις αν αξιζει τα 200 ευρω παραπανω απο το msd?

Επειδη και αυτο ειναι αποδεδειγμενα επικο πεταλι, και εχει την λαμπατη "αισθηση"...

Θα δοκιμασω πριν παρω αλλα δεν νομιζω να χει ο ζαχος jcm 800 h 900 να νιωσω :P

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Stinky adno & greg-rat  +1.000.000 thanx ρε παιδιά... Stinky πάνε να το ακούσεις το fatfoot δεν ξέρω τι μουσικη παίζεις και  ζυγισέ τα φίλε μου.  8) Βασικά για να μην κουράζουμε το θέμα αν έχεις το msd και το fatfoot ολοκληρώνεσαι σαν κιθαρίστας.Για μένα & τα 2 έχουν το σκοπό τους & με αυτά παίζεις τα πάντα.. Αποψή μου έτσι. Θα σε πω κάτι που με έκανε εντύπωση... O μήτσος μεσα στο fatfoot έχει Jumper Setting που κάνει scoop V δηλαδή στο eq.. σε περίπτωση που είσαι pantera style ή παρόμοιου ήχου τύπος... Αν και χωρίς αυτό αν γυρίσεις το trimmer απο πίσω να σφήξει ο ήχος και βγάλεις τα mid you are allready in the "old school" METALLICA ZONE......  ;D   ;D   ;D

Yeahhhhh Baby!!!  8)  8)  8)

 

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα να χαζεψω λιγο noiz πριν την πεσω. Κ βαζω ν'ακουσω το κλιπακι σου χωρις πολυ ενδιαφερον οχι για κανενα αλλο λογο αλλα γιατι ειμαι πτωμα οπως ειπα κ 8ελω να την πεσω. Κ το βαζω λοιπον και παθαινω πλακα.

 

Πρωτα απ'ολα με το παιξιμο!! Εισαι γ@_@%ο παιχτρονι φιλε μου!! Κ το στυλακι που παιζεις το γουσταρω παρα πολυ, κ αυτα που παιζεις παρ'οτι ειναι ενα προχειρο jam  οπως ειπες (κ φαινεται αυτο) τα σπανε κ τα ακουσματα σου απ'οτι βλεπω ειναι τα σωστα (οχι σωστα, τα σωστα καλα το λεω).

 

Μετα επαθα πλακα με το μπενταλακι. Ηχαρα. Δεν ειχα ασχοληθει με τελε-γκα...ν. Μπηκα στο σαιτ κ επα8α πλακα κ εκει. Και ψαχνω κ κλιπακια στο u τουμπι. Κ πα8αινω παλι πλακα

 

Κ μετα ξανακουω το κλιπακι σου κ τα σπαγε ο ηχος κ το παιξιμο ακομα περισσοτερο κ γενικα εκει που 8ελω να καταλληξω ειναι πωσ θελω να σε βρισω γιατι δεν αφηνεις τον κοσμο να κοιμηθει.

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου