Προς το περιεχόμενο

Μια δημοσκόπιση για το gear (εκτός από κιθάρες)



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφάσισα να κάνω οικονομία στο ρεύμα/λυχνίες, λόγω της οικονομικής κρίσης και χρησιμοποιώ το Rocktron Prophesy,μέχρι να πάρω το Axe FX.

Νομίζω ότι με ένα καλό μικρό λαμπάτο ενισχυτή για καθαρό ήχο & το Axe FX καθάρισα

με το Θέμα ήχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Keep 'em coming guys!

 

H κατάσταση έχει ξεκαθαρίσει κάπως, αλλά δεδομένου του αριθμού ενεργών μελών στο noiz, θα έλεγα να περιμένουμε να ξεπεράσουμε τους 250 ψήφους για να έχουμε πλήρη στατιστική εικόνα.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γενικά θα ήθελα να μάθω αν οι μπασίστες που επέλεξαν Solid State το έκαναν από επιλογή τους (δηλαδή ΕΠΕΛΕΞΑΝ να αγοράσουν Solid State) ή από ανάγκη (όλα τα προβάδικα έχουν Solid State, όλα τα liveάδικα το ίδιο, ένας Solid State κάνει γύρω στα 500 ευρώ ένας λαμπάτος γύρω στα 1000)? Εγώ προσωπικά από επιλογή επειδή μου αρέσει (εξήγησα τους λόγους παραπάνω)... Οι υπόλοιποι μπασίστες μας?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γενικά θα ήθελα να μάθω αν οι μπασίστες που επέλεξαν Solid State το έκαναν από επιλογή τους (δηλαδή ΕΠΕΛΕΞΑΝ να αγοράσουν Solid State) ή από ανάγκη (όλα τα προβάδικα έχουν Solid State, όλα τα liveάδικα το ίδιο, ένας Solid State κάνει γύρω στα 500 ευρώ ένας λαμπάτος γύρω στα 1000)? Εγώ προσωπικά από επιλογή επειδή μου αρέσει (εξήγησα τους λόγους παραπάνω)... Οι υπόλοιποι μπασίστες μας?

 

Μια ψήφισε σίγουρα, αλλά solid state :)

 

Αποκλειστικά λόγω τιμής και εμπειριών (lol). Θέλω κάποια στιγμή να δοκιμάσω λάμπα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γενικά θα ήθελα να μάθω αν οι μπασίστες που επέλεξαν Solid State το έκαναν από επιλογή τους (δηλαδή ΕΠΕΛΕΞΑΝ να αγοράσουν Solid State) ή από ανάγκη (όλα τα προβάδικα έχουν Solid State, όλα τα liveάδικα το ίδιο, ένας Solid State κάνει γύρω στα 500 ευρώ ένας λαμπάτος γύρω στα 1000)? Εγώ προσωπικά από επιλογή επειδή μου αρέσει (εξήγησα τους λόγους παραπάνω)... Οι υπόλοιποι μπασίστες μας?

 

Κι εγώ θα ήθελα να ακούσω γενικότερα για επιλογές εξοπλισμού από τους φίλους μπασσίστες.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου