Προς το περιεχόμενο

Fender Master Builder - Yuriy Shiskov


VAGTANPLAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και έτσι από περιέργεια, εάν θέλεις μια κιθάρα από το μάστορα, τη παραγγέλνεις σε αυτόν ή στο Custom Shop της Fender?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Στο Custom Shop.

 

Το επιχείρησα και πρίν 2 βδομάδες μου απάντησαν δίνοντας μου χρόνο αναμονής 30 μήνες.... (για masterbuilt του Shiskov ή του Cruz)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίνοντας μου χρόνο αναμονής 30 μήνες.... (για masterbuilt του Shiskov ή του Cruz)

 

τραγικά μεγαλος χρονος αναμονης με ενα νεφρο αφοθ το αλλο το εχεις πουλησει ηδη!

και οταν την παρεις ντρεπεσαι να παιξεις!!!!

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγικά μεγαλος χρονος αναμονης με ενα νεφρο αφοθ το αλλο το εχεις πουλησει ηδη!

και οταν την παρεις ντρεπεσαι να παιξεις!!!!

Mην μπερδεύουμε τις βούρτσες...εδώ δεν μιλάμε για Κινεζοτσέχες. Επαναλαμβάνω ότι εάν έχεις αποφασίσει να περιμένεις 30 μήνες και να δώσεις τα λεφτά που ζητάνε, και 2 νεφρά έχεις και πολλές άλλες κιθάρες και δεν ντρέπεσαι καθόλου.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι πριν απο αρκετα χρονια οταν ειχα πρωτωδει την Russian Strat του που ειχα παθει πλακα (δεν ειχα ξαναδει τοσο επιπλο strat...). Εχει καποιες κιθαρες που περαν της κιθαριστικης τους αξιας ειναι σαν πινακες, εργα τεχνης κανονικα! Παραδειγμα η Arabesque Tele, ηταν νομιζω και σε ενα ημερολογιο του guitarist...δεν υπαρχει αυτη η κιθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ντρεπεσε καθολου πιστεψε με....απλα δεν μπορεις να το αφησεις το οργανο κατω...απιστευτη αισθηση απιθανος ηχος ειναι ερωτας χαλαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vagtanplan πουλα την prs και κρατα την ρωσσιδα !

Λογικο δεν ειναι να περιμενεις τοσο καιρο ? μονο το φινιρισμα , περνα-τριβε ξαναπερνα-ξανατριβε , μετα να κουρδισουν και τα ξυλα μαζευονται οι μερες  ;D

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν ντρεπεσε καθολου πιστεψε με....απλα δεν μπορεις να το αφησεις το οργανο κατω...απιστευτη αισθηση απιθανος ηχος ειναι ερωτας χαλαρα...

Eγώ σε πιστεύω.

 

περνα-τριβε ξαναπερνα-ξανατριβε , μετα να κουρδισουν και τα ξυλα μαζευονται οι μερες  ;D

Χωρίς πλάκα, μόλις περιέγραψες τη διαδικασία του φινιρίσματος με νίτρο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vagtanplan πουλα την prs και κρατα την ρωσσιδα !

Λογικο δεν ειναι να περιμενεις τοσο καιρο ? μονο το φινιρισμα , περνα-τριβε ξαναπερνα-ξανατριβε , μετα να κουρδισουν και τα ξυλα μαζευονται οι μερες  ;D

 

 

μακαρι να μπορουσα αλλα ας πουμε οτι επεσε η αποδειξη σε λαθος χερια....αστε ρε παιδια πικρα μεγαλη και σε δυσκολους καιρους .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος ειπε οτι κανω πλακα ? εχω παρει ενα σωμα warmoth και ειπα να το τελειωσω εγω και εχω κανει μππρατσα απο το τοσο τριψιμο που εχω ριξει  :'(

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου