Προς το περιεχόμενο

Καλλιτερο Vsti για Συμφωνικη Ορχηστρα


johndelover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και απο μενα! Θα ηθελα να σου πω πως εχω δοκιμασει τις εξης ορχηστρες :

 

1)Ebirol HQ orchestral

 

2)Miroslav Philarmonic Orchestra

 

3)East West Gold

 

4)Garritan Orchestra

 

Αυτη που με βολευει περισσοτερο και κατα τη γνωμη μου βγαζει καλυτερο ηχο απο τις αλλες που προειπα ειναι η Miroslav Philarmonic Orchestra.Ειναι καλοφταγμενη χωρις να ειναι ιδιαιτερα ακριβη ( γυρω στα 300 ευρω ) , και γενικα τη χρησιμοποιουν πολλοι για ολα τα ειδη μουσικης απο οτι εχω προσεξει.

 

Τωρα βεβαια υπαρχει και η East West Platinum Edition που δεν την εχω δοκιμασει διοτι δε με ικανοποιησε η Gold και η Vienna Symphonic library η οποια ειναι απιστευτη απο οτι εχω δει και εχω ακουσει αλλα και η πιο ακριβη.

 

Τωρα ειναι οτι θα σε βολεψει και οτι εσυ θελεις να κανεις.Στην τελικη ομως μπορεις να κανεις τα παντα με καθε μια απο αυτες , ακομα και απο την edirol που ειναι η πιο μικρη (σε μεγεθος αρα και μικροτερου μεγεθους samples αρα και λιγοτερης ποιοτητας) εχω ακουσει φοβερα πραγματα.Το βασικο λοιπον ειναι τι θελεις να κανεις ακριβως και βεβαια να ψαχτεις!

 

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΗΧΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου